Makine Haber

Vinç sektörü için yüksek kaliteli ve güvenilir redüktörler

Vinç sektöründe en çok tercih edilen markalar arasında yer alan I-Mak Redüktör; ürünlerinin tasarım, hesaplama ve boyutlandırmalarını ISO, DIN ve FEM standartlarını göz önünde bulundurarak yapması sayesinde, ihtiyaçlara yönelik en uygun karakteristik değerleri müşterilerine sunabiliyor.

Vinç sektörü için yüksek kaliteli ve güvenilir redüktörler

I-Mak Redüktör

Yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler imal eden I-Mak Redüktör, vinç sektörünün en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor. Ürünlerin tasarım, hesaplama ve boyutlandırmalarını ISO, DIN ve FEM standartları göz önünde bulundurarak yapan şirket, böylece ihtiyaçlara yönelik en uygun karakteristik değerleri müşterilerine sunulabiliyor. Gövde malzemesi olarak GG25, dişli malzemesi olarak 16MnCr5 sertleştirilmiş sementasyon çeliğinin kullanımı; yüksek mukavemet, düşük aşınma ve sessiz çalışma özelliklerini güvenilir ve kaliteli bir şekilde sağlıyor.
Kullanılan farklı tambur çapları ve halat-donanım kombinasyonları ile birlikte, 0,5 tondan 50 tona kadar geniş bir kaldırma kapasitesi sunuluyor. 50 ton kapasiteye kadar başarılı bir şekilde hizmet veren IRC serisi redüktörler; kompakt yapısı, kolay montaj edilebilirliği ve kolay bakım özelliği sayesinde vinç sektörünün en çok aranılan parçalarından biri.

Kullanılacağı ortamın zorlu çevre şartlarına karşı korunmak zorunda
Redüktörler, kullanılacağı ortamın zorlu çevre şartlarına karşı korunmak zorunda. Uygun IP sınıfı uygulamaları, toz ve su geçirmez keçeler ile C sınıfı boyalar gibi önlemler sayesinde, IRC serisi redüktörler tüm zorlu şartların üstesinden başarıyla geliyor. Müşterilerin talep ettiği montaj pozisyonuna uygun miktarda yağ ile doldurulan redüktörler, görevlerini seneler boyunca sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor.
IRC serisi redüktörlerin tüm eksenleri, son model modern işleme merkezlerinde tek operasyonda işleniyor. Büyük çaptaki tamburlar halatın ömrünü uzatıyor. Bundan dolayı, büyük çaplarda tamburlar kullanabilmek için IRC serisi redüktörlerin giriş ve çıkış eksen aralıkları, büyük çaplarda tamburların bağlanabilmesi için geniş tutuldu. Söz konusu redüktörlerin sunduğu avantajlar; yüksek verim, kompakt tasarım, düşük bakım maliyeti, uzun ömür, birçok hıza ve zorlanmaya karşı yüksek direnç ile sessiz çalışma olarak sıralanabilir.
Maruz kaldığı yüksek radyal yükleri taşıyabilmesi için yataklama boyu uzun olacak şekilde tasarlanan seride konik makaralı rulmanlar kullanılıyor. Kompaktlığı nedeniyle daha küçük hacimde geniş dişlilerin kullanılması ile IRC serisi daha yüksek ISO/FEM sınıflarını karşılıyor.

Görevlerini başarıyla ve güvenle yerine getiriyor
IRC serisi redüktörler; Amerika’da kullanılan özel tip vinçlerde, Rusya’da bulunan fabrikalarda, Hindistan’ın devasa çelik fabrikalarında vb. sektörlerde görevlerini başarıyla ve güvenle yerine getiriyor. IRC serisinin yaygın olarak kullanıldığı ve kullanımının avantajlı olduğu yerler; inşaat sahaları, imalathaneler, tersaneler, depolar vb. uygulama alanlarıdır.
I-Mak Redüktör’ün vinç sektörü ve diğer kaldırma grupları için kullanılan redüktörleri sadece IRC serisi ile sınırlı değil. Şirketin YP, IRK ve IR serisi redüktörleri; frekans inventörü kullanılarak hassas ve mükemmel yürütme işlemleri için talep ediliyor.
50 tona kadar IRC serisi hizmet verirken; 50 tondan daha büyük yük durumlarında ise, 35.500 Nm tork kapasitesine kadar çalışma imkânı sunan endüstriyel tip M serisi monobloc redüktörler kullanılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ