Makine Haber

Vestel, Plus X Award’a 26 ödül ile damga vurdu

Vestel; yenilikçi teknoloji ve kullanım kolaylığı sunan tasarımlarıyla uluslararası arenada güçlü teknoloji şirketlerini geride bırakarak Plus X Award’a damga vurdu. Şirket, tasarım alanındaki dünyanın en prestijli ödül organizasyonlarından Plus X Award’da, 9 ürünüyle toplam 26 ödül aldı.

Vestel, Plus X Award’a 26 ödül ile damga vurdu

Vestel Elektronik, 2019-2020 Plus X Award’da; tasarım, yüksek kalite ve işlevsellik gibi kriterler açısından değerlendirilen 9 ürünüyle 26 ödül almaya hak kazandı. Şirket; yenilikçi teknoloji ve kullanım kolaylığı sunan tasarımlarıyla, uluslararası arenada güçlü teknoloji şirketlerini geride bırakarak ödül organizasyonuna damga vurdu.
Plus X Award kapsamında, Vestel’in AC ve DC tipi elektrikli şarj üniteleri yüksek kalite ve tasarım ödüllerini alırken; gençler için taşınabilir TV tasarımı ise inovasyon, yüksek kalite, tasarım ve işlevsellik olmak üzere 4 ödüle lâyık görüldü.
Vestel’in dikkat çekici tasarımlarından özelleştirilebilir TV standı; yüksek kalite, tasarım ve kullanım kolaylığı ödüllerini aldı. Mermer ve cam malzemeden TV stand tasarımı ise, yüksek kalite, tasarım ve işlevsellik ödüllerini kazandı. Pille çalışan TV tasarımı; hem yüksek kalite ve tasarım, hem de işlevsellik ve kullanım kolaylığı ödüllerini aldı. Yeni nesil sınırsız TV de, yüksek kalite ve tasarım ödüllerini alırken; ses sistemi entegrasyonlu TV stand tasarımı ise yüksek kalite, tasarım ve işlevsellik ödüllerine lâyık görüldü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ