Makine Haber

Vestel City, enerji verimliliği sağlayan pompaları ile Wilo’yu tercih etti

İleri teknolojisi ile dünyada 148, Türkiye’de ise 28 yıldır faaliyet gösteren pompa sistemlerinin öncü markalarından Wilo, Vestel Beyaz Eşya bünyesinde Manisa’daki Vestel City’de yer alan otomatik çamaşır ve kurutma makinesi fabrikasında da pompa sistemleri ile yer aldı.

Vestel City, enerji verimliliği sağlayan pompaları ile Wilo’yu tercih etti

Wilo, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dev projelerin profesyonel çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. Şirket son olarak, Vestel Beyaz Eşya bünyesinde Manisa’daki Vestel City’de yer alan otomatik çamaşır ve kurutma makinesi fabrikasında da pompa sistemleri ile yer aldı.
Endüstri 4.0’a uyumlu olarak inşa edilen Vestel’in yeni çamaşır ve kurutma makinesi fabrikasının, Wilo’nun çevre dostu yüksek verimliliğe sahip pompa çözümlerine emanet edildiğini aktaran yetkililer, “Türkiye’de Endüstri 4.0’ın öncülerinden olan Vestel City’deki otomatik çamaşır ve kurutma makinesi fabrikasının ısıtma-soğutma ve iklimlendirme hatlarında; Wilo IL, IPL, IL-E, IP-E sirkülasyon pompaları, yüksek verimliliğe sahip kullanma suyu hidroforunda Helix V pompası, atık su çözümlerinde ise parçalayıcı bıçaklı dalgıç pompa MTH serisi kullanılıyor. Hidrofor sistemleri CC panolar, MTH serisi atık su pompaları ATD pano ile kontrol edilirken; ısıtma-soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde panodan frekans konvertörlü ve üzerine entegre frekans konvertörlü pompalar tercih edilerek, sistemlerin fabrika otomasyonuyla iletişim kurması ve entegre çalışması sağlanıyor” dediler.
Wilo’nun kurulduğu günden bu yana çevreyi ve kullanıcısını koruyabilmek amacıyla enerji tasarruflu ürünler üretme vizyonu ile hareket ettiğini ifade eden yetkililer, şöyle konuştular: “Şirket, kullandığı ileri teknoloji ve gelişmiş ürün özellikleri sayesinde, Vestel’in otomatik çamaşır ve kurutma makinesi fabrikasının maksimum enerji tasarrufu sağlanmasına da katkıda bulunuyor. Ürünleri, çözümleri ve hizmetleri ile müşterilerinin yaşamlarını ve iş hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen Wilo, dev projelerin çözüm ortağı olmaya devam edecek.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ