Makine Haber

Veri yönetimi ve teyidi alanında daha gelişmiş yeteneklere sahip Solidworks 2021 piyasaya sunuldu

Kullanıcıların işlerini daha hızlı tamamlaması amacıyla; tasarım, belgeleme, veri yönetimi ve teyidi alanında daha gelişmiş yeteneklere ve iş akışlarına sahip olan Solidworks 2021, tasarımdan imalata dek çeşitli sorunları çözme kabiliyetlerini genişletiyor ve bulut temelli iş birliğine dayalı inovasyonu hızlandırıyor.

Veri yönetimi ve teyidi alanında daha gelişmiş yeteneklere sahip Solidworks 2021 piyasaya sunuldu

Dassault Systèmes

Dassault Systèmes, 3 boyutlu tasarım ve mühendislik uygulamaları portföyünün en son sürümü olan Solidworks 2021’i piyasaya çıkardı. Yeni sürüm, kullanıcıların işlerini daha hızlı tamamlaması amacıyla; tasarım, belgeleme, veri yönetimi ve teyidi alanında daha gelişmiş yeteneklere ve iş akışlarına sahip. Solidworks 2021 kullanıcıları ayrıca 3DExperience Works portföyüne bağlanarak; tasarımdan imalata dek çeşitli sorunları çözme kabiliyetlerini genişletebiliyor ve bulut temelli iş birliğine dayalı inovasyonu hızlandırabiliyorlar.

Bir dizi performans geliştirmesini ve daha gelişmiş işlevleri içeriyor
Yeni sürüm, Şubat ayında düzenlenen 3DExperience World 2020 etkinliğinde Solidworks topluluğundan gelen başlıca 10 geliştirme talebi gibi, bir dizi performans geliştirmesini ve daha gelişmiş işlevleri içeriyor. Performans geliştirmeleri; operasyonlar ve iş akışını hızlandırma amacıyla parça ve montaj tasarımı, ürün indirme, çizim, grafik ve veri yönetimine odaklanıyor. Solidworks 2021’deki yeni işlevler arasında ise; montaj kolaylaştırma, daha esnek parça tasarımı ve daha sağlam simülasyonlar, ayrıca Solidworks müdavimleri için kullanıcı deneyimi ve montaj modelleme kolaylıkları sayılabilir.


Öte yandan, Solidworks’ün 3DExperience platformu bağlantılı özel bir sürümü de üç paket halinde piyasaya çıktı: 3DExperience Solidworks Standard, Professional ve Premium sürümleri, masaüstü versiyonlarının birer yansıması. Solidworks müşterileri, yıllardır yararlandıkları tanıdık Solidworks masaüstü uygulamalarının yanı sıra, daha iş birlikçi ve mobil olmalarını sağlayacak 3DExperience platformu bulut hizmetlerinden de faydalanabilecekler.

Tüm yazılım ve verileri otomatik olarak güncelliyor
Solidworks’ün bağlantılı versiyonu, gömülü veri yönetimine sahip olduğundan; eskimiş veya kayıp dosyaları temizliyor ve tüm yazılım ve verileri otomatik olarak güncelliyor. Bütün kullanıcılar aynı versiyon üzerinde çalışıyor ve 3DExperience Works portföyünün tüm ileri düzey uygulamalarına sadece bir tıkla ulaşabiliyorlar. 3DExperience Solidworks paketleri, otomasyona ve hareket halindeyken iş birliği yapmaya uygun, mobil cihazlar için optimize edilmiş bulut tabanlı endüstriyel ve mekanik tasarım imkânları içeriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ