Makine Haber

Üretimin olduğu her noktada verimliliği artıran endüstriyel yağlar

160 ülkede faaliyet gösteren Motul, madeni yağ alanındaki uzmanlığını endüstriyel yağ markası Motul Tech ile işletmelerin kullanımına sunuyor. Motul Tech ürünleri, üretimin olduğu her noktada verimliliğin artmasına katkıda bulunuyor.

Üretimin olduğu her noktada verimliliği artıran endüstriyel yağlar

Motul

Madeni yağ alanında uzman bir üretici olan Fransa merkezli şirket Motul, 160 ülkede faaliyet gösteriyor. Firma; otomotiv, motosiklet, ağır vasıta, marin yağları ve Motul Tech birimi aracılığı ile endüstriyel yağların formülasyonu, üretimi ve dağıtımında sektörünün lider markaları arasında yer alıyor. 165 yıldan uzun süredir ürünlerinin kalitesi, yenilikçiliği ve motor sporlarındaki etkinliği ile tanınan Motul, ayrıca yüzde 100 sentetik yağ formülasyonunu dünyada ilk kez üreten marka.

Sahip olduğu deneyim ve teknolojiyi üreticiler ile buluşturuyor
Motul, sahip olduğu deneyim ve teknolojiyi Motul Tech endüstriyel yağları ile üreticiler ile buluşturuyor. Tesislerinin verimliliği ve sürdürülebilirliği için geliştirilen Motul Tech, üretim tesislerindeki özel uzmanlık gerektiren noktalarda; metal işleme yağları, özel kesme yağları, ısıl işlem ve form verme yağları, sentetik dişli yağları, sentetik kompresör yağları ve yüksek performans hidrolik yağları ile teknolojisini üreticilere sunuyor.
Motul Tech’in yüksek teknolojili endüstriyel yağları; metallerin işlenmesini, nihâi ürüne dönüştürülmesini ve endüstriyel ekipmanların zor koşullara dayanımını artırmak amacıyla geliştiriliyor. Ayrıca; sürtünmeyi, aşınmayı ve arıza oranlarını azaltma fonksiyonu öncelikli olarak göz önünde bulunduruluyor. Ürün işleme hassasiyetini optimize eden yağlar, verimliliği artırarak üretim ekipmanlarının ömrünü uzatıyor.
Motul Tech, üretimin başlangıcından bitmiş ürüne kadar her aşamada, büyük veya küçük, endüstriyel tüm makineler için uygun bir ürüne sahip çözüm ortağı olarak tüm üreticilerin yanında olmayı amaçlıyor. Havacılık, uçak sanayii, kâğıt fabrikaları, metal işleme endüstrisi, gıda üretim sektörü, otomotiv ve yedek parça üreticileri, çimento fabrikaları, enerji üretim tesisleri, raylı sistemler, madencilik ve inşaat sektörlerine hizmet veren Motul Tech, firmaların gelişimleri ile sürdürülebilir büyümelerine destek oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ