Makine Haber

Universal Robots, Servis360 ile kesintisiz üretimin kapılarını açacak

Cobot üreticisi Universal Robots, üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için yeni bir destek hizmeti vermeye başladı. Universal Robots ve iş ortağı ağı aracılığıyla kullanılabilen Servis360, cobot kullanıcılarına çalışma süresi artırılmış kesintisiz üretimin kapılarını açacak.

Universal Robots, Servis360 ile kesintisiz üretimin kapılarını açacak

Universal Robots, sektördeki hizmet kalitesi standartlarını belirlemek ve en üst seviyede servis sağlamak üzere yeni bir servis hizmetine imza attı. Servis360 hizmeti ile kullanıcılarına 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecek olan şirket, beklenmedik arızların önüne geçerek; cobot kullanıcılarının üretiminin kesintisiz devam etmesini, maliyetlerin ve risklerin azaltılmasını sağlayacak.
Standart ürün garantisini tamamlayan ve iki farklı paket halinde sunulan Servis360, beklenmedik maliyetleri ortadan kaldırarak; duruş, gecikme ve riskleri azaltacak. Uzaktan ya da sahada performans ve programlama kontrolleri sunan hizmet; müşteri destek portalı üzerinden UR partner otomasyon uzmanlarına ve Universal Robots’un sertifikalı mühendislerine 7 gün 24 saat ulaşmaya olanak sağlayarak, cobot yatırım geri dönüşüm zamanını kısaltıyor. Önleyici hizmetler ve hızlı müdahale ekipleriyle üretimin kesintisiz devam etmesini de mümkün kılan Servis360; Universal Robots’un gelişmiş distribütör ağı aracılığıyla beklenmedik bir arıza durumunda sorunsuz hizmet ve parça değişimleriyle cobot’un üretime devam etmesine imkân tanıyor. Ayrıca Servis360, özel ve gelişmiş destek seçenekleri ve sürekli verimlilik optimizasyonu hizmetleriyle Universal Robots’un iş ortaklarının daha güçlü müşteri ilişkileri kurmasına da destek oluyor.

Gök: “Beklenmedik durumlarla karşılaşılmasının önüne geçiyor”


“Hizmet verdiğimiz sektörler Universal Robots’un yaptığı her işin merkezinde yer alır” diye konuşan Universal Robots Türkiye&MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, şunları aktardı: “Gelişmiş destek ve önleyici hizmetimiz ile; cobot performansını proaktif olarak izleme, optimize etme ve koruma konusunda onlara yetki veriyoruz. Servis360; üretim hatlarını korur, çalışma süresini en üst düzeye çıkarır, riski azaltır ve üreticilerin beklenmedik durumlarla karşılaşmalarının önüne geçerek başarıyı getirir.”
Kullanıcıların; müşterileri için üretkenliği, ulaşılabilirliği ve kârlılığı artırmak için ihtiyaç duydukları tüm gereksinimleri karşılayarak, bulundukları sektörlere daha fazla değer katacaklarını aktaran Gök, “Bu yeni hizmetimizin iş ortaklarımız ve müşterileriz arasındaki ilişkileri güçlendirerek, ortak bir değer yaratmasını bekliyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ