Makine Haber

Universal Robots, kolaboratif robotların Endüstri 4.0 ve dijitalleşmeye katkılarını anlatacak

Universal Robots, Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 Derneği ile ‘Endüstri 4.0 Yolunda: Cobotlar’ adı ile ücretsiz canlı webinar düzenleyecek. 27 Ekim 2020 tarihinde saat 11.00’da gerçekleştirilecek webinarda; cobot’ların otomasyona, üretime ve Endüstri 4.0’a katkıları masaya yatırılacak.

Universal Robots, kolaboratif robotların Endüstri 4.0 ve dijitalleşmeye katkılarını anlatacak

Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Ersoy ile birlikte üretimde teknolojinin ve otomasyonun ele alınacağı ‘Endüstri 4.0 Yolunda: Cobotlar’ konulu webinarda; Universal Robots Türkiye&MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, cobot’ların Endüstri 4.0 ile dijitalleşmeye etkilerini ve üretime sağladığı avantajları anlatacak.
Webinarda ayrıca; Endüstri 4.0 ve kolaboratif robot (cobot) nedir? Dijital dönüşümde cobot kullanımının avantajları nelerdir? Robot ile cobot teknolojisinin farkları nelerdir? Universal Robots cobot’larının uygulama alanları ve endüstrileri hangileridir? Sanayide kolaboratif robotla dijital dönüşüm nasıl sağlanır? ve Universal Robots Akademi’den nasıl yararlanılır? sorularının yanıtları paylaşılacak. Ali Rıza Ersoy’un yanı sıra katılımcıların da sorularını yanıtlayacak olan Gök, cobot uygulamalarıyla ilgili örnekler vererek, cobot’ların üretimde ve kârlılıkta sağladığı başarı hikâyelerini anlatacak.

Gök: “Cobot’larla ilgili tüm soruları yanıtlayacağız”
Universal Robots Türkiye&MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, konuyla ilgili şunları söyledi: “Cobot’larımızla sadece üretime ve kârlılığa katkı sağlamıyor; düzenlediğimiz online etkinliklerle de hizmet verdiğimiz sektörleri, otomasyon ve cobot teknolojilerine yatırım yapacak üreticileri bilinçlendiriyoruz. Gelecekte bizi teknolojiyle donatılmış bir üretim modeli bekliyor. Üreticiler de şimdiden kendilerini bu modele hazırlamak istiyorlar. Düzenlediğimiz etkinliklere yapılacak yatırımın sadece günümüzün değil, geleceğin ihtiyaçlarını karşılaması için onlara yol gösteriyoruz. Bu webinarda da; gelecekte Endüstri 4.0 temelinde gerçekleşecek üretimde cobot’ların sürece etkilerini, katkılarını ve doğru yatırım modelini üreticilerle paylaşacağız. Endüstri 4.0’a yatırım yapacak üreticilerin akıllarındaki cobot’larla ilgili tüm soruları yanıtlayarak, doğru ve etkili bir yatırım yapmaları için onlara yardımcı olacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ