Makine Haber

Unıversal Robots, çevrimiçi toplantılar ile cobot teknolojisini anlatıyor

Universal Robots, tüm dünya ülkelerini etkileyen yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle; şirketlere üretimde kalite, verimlilik, esnek üretim, iş sağlığı ve güvenliği sağlayan kolaboratif robot çözümlerini yakından tanıtmak üzere çevrimiçi toplantılar düzenliyor.

Unıversal Robots, çevrimiçi toplantılar ile cobot teknolojisini anlatıyor

Dünyanın 20 ülkesinde 29 ofisiyle çalışmalarına kesintiz devam eden Universal Robots, cobot’ların iş süreçlerine katkılarını paylaşmak ve robotlu otomosyon projelerini değerlendirmek üzere Universal Robots satış uzmanları ile 45 dakikalık çevrimiçi toplantılar gerçekleştirme imkânı sağlıyor. Üreticiler ya da şirket çalışanları, internet sitesi üzerinden en az 72 saat önce gün ve saati seçerek rezervasyon yapanlar, UR satış uzmanı ile yapılacak birebir toplantı sayesinde, endüstriyel kolaboratif otomasyonla ilgili pek çok bilgi edinebiliyorlar.

“Hem iş güvenliği sağlıyor, hem de kaliteyi artırıyor”
Üretim proseslerinde sürekli tekrar eden, manuel yapılan, zorlu ya da riskli işlerde kullanılan Universal Robots cobot’larının, hem iş güvenliği sağladığını, hem de kaliteyi artırdığını aktaran şirket yetkilileri, “Risk değerlendirme analizlerine bağlı olarak herhangi bir güvenlik bariyeri olmadan insanlarla bir arada çalışabilen cobot’lar, daha verimli bir yapı kurmaya olanak tanıyor. Esnek konumlandırma, güvenli kullanım, hızlı kurulum, uygun maliyet, kolay programlama ve entegrasyon, Türkçe kullanım imkânı ve hızlı yatırım geri dönüşü gibi pek çok avantaj sağlayan cobot’lar, üretimdeki en zorlu süreçleri üstlenerek, insanların daha verimli ve güvenli işlerde çalışmasına yardımcı oluyor. Kolaboratif robotik uygulama projeleri hakkında merak edilen, farklı sektörlerle ilgili endüstriyel otomasyonla ortaya çıkabilecek her türlü konunun danışılabileceği 45 dakika süren Universal Robots çevrimiçi toplantılar etkinliğine, gün ve saati seçerek en az 72 saat önce rezervasyon yapılabilir” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ