Makine Haber

Umut Pehlivan, Siemens Türkiye Tedarik Zinciri Yönetimi Bölüm Direktörü oldu

Siemens Türkiye’nin önemli yapılanmalarından biri olan Tedarik Zinciri Yönetimi Bölümü’nün Direktörü Umut Pehlivan oldu. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Pehlivan, 2010 yılında Tedarik Zinciri Yönetimi Emtia Müdürü olarak şirkete katıldı.

Umut Pehlivan, Siemens Türkiye Tedarik Zinciri Yönetimi Bölüm Direktörü oldu

Siemens Türkiye Tedarik Zinciri Yönetimi Bölüm Direktörlüğü görevine şirketin deneyimli ismi Umut Pehlivan atandı. 10 yıldır Siemens Türkiye’de tedarik zinciri yönetiminde farklı sorumluluklar üstlenen Pehlivan, 2010 yılında Tedarik Zinciri Yönetimi Emtia Müdürü olarak şirkete katıldı. 2014-2017 yılları arasında Tedarik Zinciri Yönetimi Operatif Satın Alma Grup Müdürü ve 2017’den beri Tedarik Zinciri Yönetimi İndirekt Satın Alma Grup Müdürü olarak görev yapan Pehlivan, Ekim ayı itibarıyla Tedarik Zinciri Yönetimi Bölüm Direktörü unvanını üstlendi.
Kadıköy Anadolu Lisesi mezunu olan ve lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Umut Pehlivan, Boğaziçi Üniversitesi’nde Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi yüksek lisansı yaptı. İş hayatına 2004 yılında adım atan Pehlivan, evli ve bir çocuk babası.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ