Makine Haber

Türk Prysmian Kablo, ‘Ekonomiye Değer Katanlar Ödülleri’nde sektörünün lideri oldu

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 47. kez düzenlenen ‘Ekonomiye Değer Katanlar Ödülleri’ açıklandı. Türk Prysmian Kablo, dört ayrı kategoride gerçekleştirilen ödül töreninde, elektrik-elektronik şirketleri arasında ‘Sektör Liderleri’ kategorisinin birincisi oldu.

Türk Prysmian Kablo, ‘Ekonomiye Değer Katanlar Ödülleri’nde sektörünün lideri oldu

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 47 yıldır düzenlediği ‘Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni’nde, kent ve ülke ekonomisine en fazla değer katan firmaları ve girişimcilerini; ‘Kurumlar Vergisi’, ‘Gelir Vergisi’, ‘İhracat’ ve ‘Sektör Liderleri’ kategorilerinde açıkladı. Covid-19 salgını nedeniyle ilk kez dijital olarak gerçekleştirilen törende, Türk Prysmian Kablo, ‘Sektör Liderleri’ kategorisinde kablo sektörünün lider kuruluşu seçildi.

Farisè: “Türk kablo sektörünün Ar-Ge için en çok harcama yapan şirketiyiz”
Sürdürülebilir başarının kapılarının ancak yenilikçi fikirler ile açılabileceğinin altını çizen Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè, “Türk kablo sektörünün Ar-Ge için en çok harcama yapan şirketi olarak; 1964 yılından bu yana zorlu coğrafya, çevre ve kullanım şartlarına uygun yenilikçi, rekabetçi, yüksek performanslı çözümler geliştirirken, Türkiye’de pek çok sektörün gelişimine de katkı sağlıyoruz. Bu ödüle lâyık görülmek hepimizin için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı. Yenilikçi kablo çözümlerimizin yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerimizle de ülkemizde ve tüm dünyada sürdürülebilir kalkınmaya ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ