Makine Haber

Turbo 16, çok çeşitli malzemelerde etkili takım performansı sağlıyor

Etkileyici optimize özellikler sayesinde Turbo 16, çok çeşitli uygulama ve malzemelerde üstün takım performansı sağlıyor. Rahat kesim hareketi ve düşük kesme kuvvetleri, daha az güç tüketimi ve daha az takım aşınması anlamına gelir. Takım ömrü yüzde 130’a kadar artırılabilir.

Turbo 16, çok çeşitli malzemelerde etkili takım performansı sağlıyor

Seco Tools

Üretkenliği artırmak ve işleme maliyetlerini düşürmeye yönelik olarak sürekli artan talep sebebiyle güvenli işlemler ve uzun takım ömrü her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Seco Tools’un sunduğu yeni Turbo 16, her iki kriterde de standartları değiştiriyor.
Etkileyici optimize özellikler sayesinde freze, çok çeşitli uygulama ve malzemelerde üstün takım performansı sağlıyor. Rahat kesim hareketi ve düşük kesme kuvvetleri, daha az güç tüketimi ve daha az takım aşınması anlamına gelir. Takım ömrü yüzde 130’a kadar artırılabilir.
Turbo 16 ayrıca yüksek üretkenlik de sağlıyor. Belirli frezelerdeki son derece yakın ağız aralığı, talaş kaldırma oranlarını yüzde 50’ye kadar artırıyor. Kapsamlı bilenmiş ve doğrudan preslenmiş uç çeşitleri, Turbo 16’ya olağanüstü esneklik kazandırıyor. Korozyona dayanıklı takım çeliğinden yapılan freze gövdeleri, iç soğutma sıvısına sahiptir ve 25 mm ile 250 mm (İngiliz ölçü birimi programında 1 ile 6 inç arası çaplar) arasındadır. Bu gövdeler, çok çeşitli arayüzler ve standart dönen tutucular ile uyumludur.
Söz konusu uçlar, karekod etiketlerine sahip ilk Seco Tools ürünleri olma özelliğini de taşıyor. Ürün ve parti bilgilerinin kayıtlı olduğu bu taranabilir kodlar, yeni Seco Assistant akıllı telefon uygulaması tarafından okunabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ