Makine Haber

Tokat: “Yeni şubelerimizle müşterilerimize daha yakın olacağız”

Açtıkları yeni şubeler ile müşterilerine daha yakın olmayı hedeflediklerini ifade eden Silkar Endaş Satış Direktörü Agah Tokat, Covid-19 pandemisi sürecinde yoğunluktan dolayı vakit bulamadıkları konuları değerlendirme fırsatı bulduklarını dile getirdi.

Tokat: “Yeni şubelerimizle müşterilerimize daha yakın olacağız”

Belirlediği şubeleşme hedefini 6 satış noktası açarak tamamlayan Silkar Endaş, yeni şubeleri ile müşterilerine daha yakın olmayı hedefliyor.
Şubeleşme hedeflerinin sonu gelmeyen bir süreç olduğunu belirten Silkar Endaş Satış Direktörü Agah Tokat, “Bundan dolayı, satış noktası olmayan bazı lokasyonlarda da şube açmayı düşünebiliriz” dedi.
Koronavirüs salgını nedeniyle çalışma sistemlerini yeniden düzenlediklerini de aktaran Tokat, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “2020 yılında, yoğunluktan dolayı vakit bulamadığımız bazı konuları gündeme getirdik ve yapma fırsatı bulduk. 2019’da CRM konusunda bir yatırım gerçekleştirmiştik. Pandemi dönemi de, CRM’i daha etkin kullanabileceğimiz bir ortam yarattı. Bu programı; müşterilere sunduğumuz teklifleri, yaratılan fırsatları ve kaybedilen çalışmaları gözden geçirmek ve takip edebilmek amacıyla kullanıyoruz. Müşterilerle bir araya gelemediğimiz bu dönem, müşteri ilişkilerimizi yönetme konusunda bir fırsat sağladı. Müşterilerimizle olan ilişkimizi; müşteri, ürün ve sektör bazında gözden geçirdik. Müşterilerin beklentilerini tespit ederek, ihtiyaçlarına cevap vermeye yönelik birtakım aktivitelere başladık.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ