Makine Haber

TOGG’da üretimden sorumlu isim belli oldu

21 Eylül tarihinden itibaren TOGG’da İnşaat Proje Yönetimi ve Üretim Sorumluluğu pozisyonlarında görev yapacak Murat Akdaş; inşaat proje yönetimi, üretim operasyonları, üretim mühendisliği, üretim kalitesi, malzeme yönetimi ve çalışma ilişkilerinden sorumlu olacak.

TOGG’da üretimden sorumlu isim belli oldu

TOGG’da üretim sorumluluğu, otomotiv sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Murat Akdaş’a verildi. Son olarak, 1997 yılında çalışmaya başladığı Honda Türkiye’de Fabrika Direktörlüğü görevini yürüten Akdaş, 21 Eylül 2020’den itibaren TOGG’da İnşaat Proje Yönetimi ve Üretim Sorumluluğu pozisyonlarında görev yapacak.
Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Makinaları Mühendisliği’nde tamamlayan Akdaş, yüksek lisans eğitimini de İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği Bölümü’nde gerçekleştirdi. Meslek hayatına 1991’de Pendik Tersanesi’nde Mekanik Montaj Kontrol Mühendisi olarak başlayan Akdaş, üç yıl boyunca söz konusu görevi sürdürdükten sonra otomotiv sektörüne adım atarak, Türk Pirelli A.Ş.’de Kaizen Mühendisi olarak iki yıl boyunca görev yaptı.
Honda Türkiye’deki kariyerine 1997 yılında kalite bölümünde başlayan Murat Akdaş, üretimin birçok farklı ve önemli pozisyonunda yöneticilik yaptı.
TOGG’da tüm üretim süreçlerinin yönetiminde yer alacak Akdaş; inşaat proje yönetimi, üretim operasyonları, üretim mühendisliği, üretim kalitesi, malzeme yönetimi ve çalışma ilişkilerinden sorumlu olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ