Makine Haber

TOBB Plastik Kauçuk Kompozit Sanayi Meclisi Başkanı’nı seçti

Türkiye’de mesleki üst kuruluşların temsilcisi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) 2016’dan beri hizmet veren TOBB Türkiye Plastik Kauçuk Kompozit Sektör Meclisi’nin Başkanlık Divanı seçimi yapıldı. Seçime tek aday olarak giren Yavuz Eroğlu, oybirliği ile yeniden Başkanlığa seçildi.

TOBB Plastik Kauçuk Kompozit Sanayi Meclisi Başkanı’nı seçti

Türkiye Plastik, Kauçuk ve Kompozit Sektör Meclisi Başkanlık Divanı seçimine tek aday olarak giren Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, ikinci kez Başkanlığa seçildi. Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD) Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özer ise, Başkan Yardımcısı oldu.

Eroğlu: “Çok daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayız”
Plastik, kauçuk ve kompozit sektörlerinin birleştirici gücü olarak, kuruldukları günden beri yoğun çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Yavuz Eroğlu, “Söz konusu sektörler, dünyada ve Türkiye’de büyümenin ana motoru. Ancak, bu sektörlerin ülke ekonomisi için önemini ortaya koyma noktasında çok daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Bundan sonraki dönemde de, sektörlerimizin sorunlarını tespit etme ve giderme noktasında çalışmalarımızı hızlandıracağız. Tüm sektör temsilcilerimizle güç birliği içinde, bölünmeden sektörlerimizi ileriye taşıyacak hamleleri hayata geçireceğiz. Bize güvenen ve yeniden bu göreve lâyık gören tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ