Makine Haber

Teksan Jeneratör, Enerji Buluşmaları etkinliğinin ilkini düzenledi

Teksan Jeneratör, sektörün önde gelen şirketleri ve temsilcilerinin katıldığı Enerji Buluşmaları etkinliğinin ilkini düzenledi. Etkinlik kapsamında ayrıca, şirketin 130’dan fazla ülkeye ihraç ettiği ürünlerin üretildiği Kocaeli Serbest Bölge’deki fabrika da ziyaret edildi.

Teksan Jeneratör, Enerji Buluşmaları etkinliğinin ilkini düzenledi

Kesintisiz güç sistemleri sektöründe 25 yılı geride bırakan Teksan Jeneratör, Enerji Buluşmaları etkinliğinin ilkini düzenledi.
Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Teksan Jeneratör Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Başeğmezler, “Sektörde 25 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Genç bir şirket olmamıza rağmen, hızlı bir ilerleme göstererek pek çok başarıya imza attık. Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi arasında yer alan Teksan olarak, 130’dan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. DNA’mızda teknoloji ve inovasyon var. Ar-Ge merkezimizin çalışmaları sayesinde yeni teknolojileri ülkemize kazandırıyoruz” diye konuştu.

Çapa: “Teknolojideki gelişmeler baş döndürücü bir hızla gerçekleşiyor”
Teksan Enerji Buluşmaları’nın özel konuğu ise, ekonomi dünyasının tanınmış ismi Emin Çapa oldu. Bilim ve teknolojideki yeni gelişmelerin baş döndürücü bir hızla gerçekleştiğini vurgulayan Çapa, söz konusu gelişmelerin iş dünyası ve ekonomiye etkileri hakkında açıklamalarda bulundu. Çapa ayrıca, Türkiye’nin gelişmiş ülkeler sınıfına çıkma potansiyeline sahip birkaç ülkeden biri olduğunu da sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ