Makine Haber

Tam olarak kilit kişiselleştirme imkânı sağlayan PrintFace

Brady Corporation tarafından sunulan PrintFace kilitlerde ilgili kişilerin resimleri olduğundan, her bir kilitleme/etiketleme kilidinin kimi koruduğu açıkça anlaşılır. Böylece PrintFace, başkalarının kilitle uğraşmasını önleyecek ve güvenliğin çok kişisel bir mesele olduğunu vurgulayacak.

Tam olarak kilit kişiselleştirme imkânı sağlayan PrintFace

Brady Corporation

Kilitleme/etiketleme kilitleri, makinenin zamanından önce çalıştırılmasını ve çalışanları etkileyebilecek olası bakım kazalarını önlemek için sıklıkla kullanılan ve son engel işlevi gören kilitlerdir. Bu kilitlerin insanları koruduğunu güçlü bir şekilde vurgulamak için Brady Corporation, çalışanların resimlerini doğrudan kilitlerine basma gibi bir özellikle tam olarak kilit kişiselleştirme imkânı sağlayan PrintFace’i sunuyor.
Kilitlerde ilgili kişilerin resimleri olduğundan, her bir kilitleme/etiketleme kilidinin kimi koruduğu açıkça anlaşılır. PrintFace, başkalarının kilitle uğraşmasını önleyecek ve güvenliğin çok kişisel bir mesele olduğunu vurgulayacak. Kilitleme/etiketleme kilitleri, yalnızca kilit üzerinde gösterilen kilit sahibi tarafından sökülmelidir. Ekip liderleri veya bir saha güvenlik yöneticisi, güvenliğin sağlanması için belirlenen prosedürü izleyerek gerektiğinde devreye girebilir. Resim eklemenin yanı sıra; şirket logosu, seri numarası, metin ve daha fazlasını ekleme gibi diğer kişiselleştirme seçenekleri de mevcut.

Hem iç, hem de dış mekan kilitleri için oldukça güvenilir
Kişiselleştirme seçenekleri, doğrudan Brady’nin kilitleme/etiketleme için naylon SafeKey kilitleri üzerine tam renkli ve yüksek çözünürlüklü bir şekilde uygulanabilir. Aşınma, kimyasallar ve UV’ye karşı dayanıklı olan baskı, hem iç, hem de dış mekan kilitleri için oldukça güvenilirdir. Ayrıca, renkler ve karmaşık şekiller için uygun olmasa da, daha yüksek bir güvenilirlik sağlamak amacıyla kilit kazıma işlemi de gerçekleştirilebilir. Kilitleri kişiselleştirmek için üçüncü bir standart yaklaşım olarak, herhangi bir Brady kilitle birlikte verilen kendinden yapışkanlı etiketlere temel bilgiler yazılabilir veya yazdırılabilir.

En yüksek kilitleme/etiketleme güvenliği
Brady’nin SafeKey kilitleme kilitleri, standart bir güvenlik kilidinden yüzde 700 daha fazla kilit ve anahtar kombinasyonu sunuyor. Yenilikçi kilit mekanizmasıyla, birkaç master ve grandmaster anahtar dâhil olmak üzere karmaşık anahtar hiyerarşilerini en iyi şekilde destekleyebilen 100 binden fazla kombinasyona olanak tanır. Tüm anahtar numaraları, böyle bir gereklilik varsa aynı şirketteki iki anahtarın aynı kilidi açmamasını sağlayacak şekilde ayarlanır. Bu, prosedürün; ‘tek kişi, tek kilit, tek anahtar’ ilkesine tam olarak uyan güvenli, geleceğe yönelik bir kilitleme/etiketleme programı sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ