Makine Haber

Takmaz: “Satış sonrasında da 7/24 müşterilerimizin yanındayız”

Satış sonrası hizmetlerde görev alan tüm teknisyenleri için temel, orta ve ileri seviyelerde dersler düzenlediklerini aktaran Masdaf Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Hüseyin Takmaz, yetkili servisleri belirli aralıklarla denetleyerek, verdikleri hizmetin standartlaşmasını hedeflediklerini ifade etti.

Takmaz: “Satış sonrasında da 7/24 müşterilerimizin yanındayız”

Marka sadakati yaratabilmek adına ürünün kullanım ömrü boyunca müşterisinin yanında olmayı kurum kültürünün bir parçası haline getiren Masdaf, satış sonrası hizmetler kapsamında sunduğu hizmetleri; süpervizörlük ve montaj, devreye alma, bakım-onarım ve orijinal yedek parça temini olarak dört ana başlık altında kurguluyor. Süpervizörlük hizmeti; verimli pompa seçimini, doğru ürün montajı yapılabilmesi için dikkat edilmesi gereken kuralları ve pompanın diğer tesisat ekipmanlarıyla bağlantısı gibi konulardaki danışmanlık ve eğitim hizmetlerini kapsıyor. Cihazın montajından sonra devreye alma hizmeti de, Masdaf’ın alanında uzman teknik personeli tarafından gerçekleştiriliyor.

“80 yetkili servis ve 300’e yakın tecrübeli teknisyen ile hizmet veriyoruz”
Yıllık bakım hizmetlerini işletmenin ihtiyaçlarına uygun olarak sunduklarını ifade eden Masdaf Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Hüseyin Takmaz, “Bakım hizmetleri ile; pompa verimliliğini yükseltmeyi, pompa ve hidroforların sürekli çalışmasını sağlamayı ve teknolojik ölçü, kontrol, analiz ve takip cihazları kullanarak, çalışan ekipman ve cihazlarda oluşabilecek arızaları önceden tespit etmeyi, izlemeyi ve muhtemel arızaları önlemeyi hedefliyoruz” dedi.
Türkiye genelindeki 80 yetkili servisleri ve 300’e yakın tecrübeli teknisyenleri ile hizmet verdiklerini aktaran Takmaz, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Her teknisyenimiz bizim için çok değerli. Onların sürekli gelişimi Masdaf’ın en önemli gündem maddeleri arasında yer alıyor. Bu kapsamda, 2017 yılında kurduğumuz Mas Academy’nin müfredatı çerçevesinde; satış sonrası hizmetlerde görev alan tüm teknisyenlerimiz için temel, orta ve ileri seviyelerde dersler düzenleyip, katılımcılara sertifika veriyoruz. Yetkili servislerimizi belirli aralıklarla denetleyerek, vermiş oldukları hizmetin standartlaşmasını hedefliyoruz. Ayrıca, kalite belgeleri doğrultusunda teknik ekipmanlarımızın kalibrasyon süreçlerini takip ediyoruz.”

“Belirli aralıklarla anketler düzenliyoruz”
Gerek satış, gerekse servis olarak müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla kurulacak iletişim kanallarına önem verdiklerini vurgulayan Takmaz, “Markamıza güvenerek ürünümüzü satın alan müşterilerimizin sorularına yanıt verebilecek yetkinlikteki servislerimiz ile 7/24 müşterilerimizin hizmetindeyiz. Müşterilerimiz, servis çağrı merkezi üzerinden Masdaf servis ekibine ulaşıp, servis kaydı oluşturabiliyorlar. Müşteri memnuniyeti oranını ölçümlemek adına, çağrı merkezimiz aracılığıyla belirli aralıklarla müşterilerimize anketler düzenliyoruz. Elde edilen geri dönüşler neticesinde, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere hızlı bir şekilde aksiyon alıyoruz. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak, yaşadığımız dijital dönüşümün de etkisiyle pazardaki ürün ve hizmetlerin niteliği hızla değişiyor. Bu nedenle, ürün ve hizmetlerimizdeki gelişimi sürekli yaşayan bir süreç olarak görüyor, iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ