Makine Haber

Standart bir jeneratöre göre iki kat fazla enerji üreten Twin Power serisi

Jeneratör sektörünün önde gelen markalarından Aksa, çift jeneratör tasarımı sayesinde standart tek bir jeneratörün iki katı enerji ve güvenilirlik sağlayan yeni serisi Twin Power’ı satışa sundu. Yeni seri, merkezi kontrol ve izleme özelliği ile kolayca devreye alınabiliyor.

Standart bir jeneratöre göre iki kat fazla enerji üreten Twin Power serisi

Aksa Jeneratör

Aksa Jeneratör, çevreci, güvenli ve enerji tasarruflu ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Tek bir gövde yapısında standartlaştırılmış hazır senkronize çift jeneratör sistemi kullanan yeni ürün grubu Twin Power, standart jeneratöre göre iki kat fazla enerji üretiyor. Ayrıca tekli ünitelerin aksine, sürekli kesintisiz güç kaynağı ve değişen yük gereksinimlerinde daha fazla çeviklik sağlayan yeni seri, kullanıcılara daha fazla esneklik, güvenilirlik ve performans sunuyor.
İki motor senkronizasyonu ve yedekli mod sayesinde 7/24 güç kaynağı sağlayan yeni seri, merkezi kontrol ve izleme özelliği ile kolayca devreye alınabiliyor. Yeni Twin Power serisi; hastaneler, havaalanları, bankalar ve veri merkezleri gibi birçok farklı sektöre yönelik sunduğu çözümler ile birlikte şehir merkezi dışında yer alan inşaat sahaları, tarım alanları, petrol ve gaz yatakları gibi ana elektrik şebekesinin uzakta olduğu kritik öneme sahip olan birçok alanda da kullanıma uygun çözümler sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ