Makine Haber

Sıvı kaybını önleyen ve çevrenin korunmasına yardımcı olan SCFF kaplinleri

SCFF serisi kaplinler; kullanıcılara düşük sızıntılı ayırma işlemlerinden bağlantı sırasında hava sıkışmasının önlenmesine kadar çok çeşitli avantajlar sunuyor. ISO 7241-2’ye uygun şekilde test edilen söz konusu kaplinler, çok düzdür ve temizlenmesi kolaydır.

Sıvı kaybını önleyen ve çevrenin korunmasına yardımcı olan SCFF kaplinleri

Parker

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünyanın önde gelen şirketlerinden Parker Hannifin, FlatFace ailesini SCFF serisi ile genişletiyor.
Söz konusu kaplinler; kullanıcılara düşük sızıntılı ayırma işlemlerinden bağlantı sırasında hava sıkışmasının önlenmesine kadar çok çeşitli avantajlar sunuyor. ISO 7241-2’ye uygun şekilde test edilen kaplinler, çok düzdür ve temizlenmesi kolaydır.
SCFF kaplinleri; mobil hidrolik, taşımacılık veya petrol ve gaz endüstrisinde titreşimlere ve diğer mekanik tür baskılara karşı çok dayanıklıdır. Birleştirme ve ayırma işlemleri de, hızlı ve güvenli şekilde yapılır: Bir ACME izolasyonunun eklenmesiyle bu aşamalarda hiç sıvı kaçağı görülmez. Bu sistemin güvenilirliği, bağlantının yanlışlıkla kopmasını önlemek için benzersiz kilitleme manşonu ve dönme özelliği ile artırılmıştır.
SCFF tapalarının basınç gidericili sürümleri mevcuttur. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, biriken veya kalan basıncın bulunduğu durumlarda kaplinleri sorunsuz bir şekilde bağlamak mümkündür. Minyatür bir valf, bağlantı aşamasında basıncı otomatik olarak tahliye eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ