Makine Haber

Sinus EVO UPS serisi, ofis ve küçük işletmeler için birinci sınıf güvenlik sunuyor

İnform, yeni nesil Sinus EVO UPS serisi ile işletmelerin güvenliğine en doğru çözümleri sunuyor. Gerçek çift-çevrim online mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle ofis ve küçük işletmeler için mükemmel çözümler sunan seri, işin sürekliliğini garanti altına alıyor.

Sinus EVO UPS serisi, ofis ve küçük işletmeler için birinci sınıf güvenlik sunuyor

İnform

Güç elektroniği alanında 40 yıla yakın tecrübeye sahip olan İnform, Sinus EVO UPS serisini yenileyerek, ofis ve küçük işletmeler için doğru çözüm üretmeye devam ediyor. Gerçek çift-çevrim online mikroişlemci kontrollü teknolojisi sayesinde, şebekeden tamamen bağımsız regüle edilmiş temiz sinüs çıkışıyla cihazları şebekeden gelebilecek her türlü olumsuzluktan koruyan seri, güçlü ve kompakt tasarımıyla beğeni topluyor.
İşlevsel genişletilmiş kontrol özelliğiyle tasarlanmış LCD paneliyle kullanım kolaylığı sağlayan seri, ofis ve küçük işletmeler için birinci sınıf güvenlik sunuyor. USB, RS232, Röle Kartı, Modbus ve SNMP gibi genişletilmiş haberleşme seçeneğiyle çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilen seri, sesli uyarı sistemiyle kullanıcıları uyarırken uzaktan kapatma (EPO) özelliğiyle de güvenliği üst seviyeye çıkarıyor. Gerçek çift-çevrim online mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle Sinus EVO UPS serisi, şebekeden tamamen bağımsız regüle edilmiş temiz sinüs çıkışı sayesinde cihazları şebekeden gelebilecek her türlü olumsuzluktan koruyor. Seri, geniş gerilim-frekans aralığında çalışma ve ayaralanbilir akü şarj akımı özelliği, ECO Mod ve Frekans Konvertörü Mod seçimi ile kullanıcıya istediği doğru çözümü sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ