Makine Haber

Serdar Yokuş, Citrix Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı

Teknoloji sektöründe ve önde gelen teknoloji şirketlerinde 25 seneyi aşkın deneyime sahip olan Serdar Yokuş, Citrix Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı. Yokuş’un uzmanlık alanları arasında; satış, iş yönetimi, değişim yönetimi, organizasyonel gelişim ve çoklu departman koordinasyonu yer alıyor.

Serdar Yokuş, Citrix Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı

Citrix Türkiye Ülke Müdürü olarak atanan Serdar Yokuş, yeni görevinde dijital çalışma alanlarının farkındalığına ve büyütülmesine odaklanacak. Yokuş, doğrudan Doğu Avrupa, Türkiye ve İsrail Citrix Bölge Müdürü Vicky Rentzepi’ye bağlı olarak çalışacak.

Yokuş: “Çok heyecanlıyım”
Dijital çalışma alanlarının iş sürekliliğinin sağlanması için artık zorunlu hale geldiğini ifade eden Citrix Türkiye Ülke Müdürü Serdar Yokuş, şunları söyledi: “Citrix, bu kritik dönüşümün merkezinde yer alıyor. Yaşanan bu değişimler ve yeni eğilimler, benim için Citrix’e katılmanın tam zamanı olduğunu gösterir nitelikteydi. Küresel bilgi teknolojileri sektöründe kilit rol oynayan Citrix gibi bir firmada Türkiye Ülke Müdürü olacağım için çok heyecanlıyım. İş ve çözüm ortaklarımızla birlikte, müşterilerimizin yeni teknolojilerden faydalanmalarına ve ana işlerine değer katacak çözümler sağlamaya odaklanacağım. Citrix organizasyonunun ve ekosisteminin Türkiye’de sağlıklı ve hızlı büyümesi için elimden geleni yapacağım.”

Rentzepi: “Ekibimizi üst düzey Türk yöneticilerle güçlendiriyoruz”
Doğu Avrupa, Türkiye ve İsrail Citrix Bölge Müdürü Vicky Rentzepi ise, “Türkiye pazarına güçlü yatırımlar yapmaya devam ediyoruz ve ekibimizi üst düzey Türk yöneticilerle güçlendiriyoruz. Serdar Yokuş’un Citrix ekibine katılmasından dolayı çok mutluyuz. Onun uzmanlığı, liderlik becerileri ve deneyimiyle, pazardaki konumumuzu ve pazar payımızı büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ