Makine Haber

Seitz: “Eplan olarak, yeni dönemde lisansları sadece abonelik olarak sunacağız”

1 Ağustos 2021’den itibaren yeni lisansları sadece abonelik olarak sunmaya başlayacaklarını ifade eden Eplan CEO’su Sebastian Seitz, hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşterilerin yeni veya ilave lisansları kalıcı lisans olarak 31 Temmuz 2021 tarihine kadar almaya devam edebileceklerini aktardı.

Seitz: “Eplan olarak, yeni dönemde lisansları sadece abonelik olarak sunacağız”

Endüstriyel dönüşüm tam gaz devam ediyor. Bunun sonucu olarak da piyasa koşulları değişiyor. Kendini sürekli olarak söz konusu değişimlere adapte etmeyi hedefleyen Eplan da, Ağustos 2021 itibari ile yeni yazılım lisanslarını yalnızca abonelik temelli sunacak.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Eplan CEO’su Sebastian Seitz, “Müşterilerimizle olan ilişkimizi daha da yoğunlaştırmak istiyoruz. Dijital ve endüstriyel dönüşümün yaşandığı günümüzde, yakın ilişki her iki taraf için de başarının temelini oluşturuyor” dedi.
1 Ağustos 2021’den itibaren yeni lisansları sadece abonelik olarak sunmaya başlayacaklarını aktaran Seitz, şunları söyledi: “Müşterilerimiz için işimizi tam olarak geleceğe uygun hale getiriyoruz. Bu çığır açan karar hem mevcut, hem de yeni müşterilerimiz için sonuç verecek. Çekici giriş koşulları, abonelik süresiyle ilgili esneklik ve Eplan’ın gelecek sürümünün lansmanı ile birlikte sunulan kapsamlı yeni özellikler paketi gibi avantajlar istenen her şeyi sağlayacak.”
Yaptıkları her şeyin odağında müşterilerinin başarısının yer aldığını kaydeden Seitz, “Yazılım geliştirmelerimizle, onları tamamen buna inandırmak ve onlara ilham kaynağı olmak istiyoruz. Yeni abonelik koşulları hızlı bir şekilde sunulmaya başlandı. Bununla birlikte, hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler yeni veya ilave lisansları kalıcı lisans olarak 31 Temmuz 2021 tarihine kadar almaya devam edebilirler” diyerek sözlerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ