Makine Haber

Schneider Electric’te üst düzey bir atama gerçekleştirildi

Mustafa Demirkol, 1 Nisan 2020 tarihi itibariyle geçerli olan atama doğrultusunda; 3 faz ürün gamının yönetimi, yeni ürün geliştirme, pazarlama, kısa-orta ve uzun vadeli stratejilerin geliştirilmesi ve dijital müşteri deneyimi operasyonlarına liderlik edecek.

Schneider Electric’te üst düzey bir atama gerçekleştirildi

Schneider Electric, Veri Merkezi Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Global Başkan Yardımcılığı görevine Mustafa Demirkol’un getirildiğini duyurdu. Demirkol, 1 Nisan 2020 tarihi itibariyle geçerli olan atama doğrultusunda; 3 faz ürün gamının yönetimi, yeni ürün geliştirme, pazarlama, kısa-orta ve uzun vadeli stratejilerin geliştirilmesi ve dijital müşteri deneyimi operasyonlarına liderlik edecek.
2005-2013 yılları arasında Türkiye’deki büyük endüstriyel şirketlerde çeşitli denetim, strateji ve iş geliştirme rollerinde görev alan Demirkol, 2013’te Schneider Electric’e Türkiye ve Orta Doğu Bölgesi Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak katıldı. Söz konusu görevinde şirketin stratejik planlama, iş geliştirme, dijital dönüşüm ve ticari dönüşüm süreçlerini yöneten Demirkol, 2016 yılında Orta Doğu Perakende Kanalı Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı ve 2017-2020 yılları arasında Secure Power İş Birimi Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. Mustafa Demirkol, söz konusu süreçte Schneider Electric içerisinde birçok global en iyi uygulama örneği geliştirdi, şirketin büyümesi ve gelişiminde öncü rol oynadı ve prestijli ödüller kazandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ