Makine Haber

Schneider Electric’te Mehmet Sağlam’a yeni görev

Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Secure Power İş Birimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mehmet Sağlam getirildi. Yeni görevinde Sağlam; Schneider Electric datacenter, kritik güç ve soğutma ürün ve hizmetlerinin bölgedeki satış ve pazarlama aktivitelerine liderlik edecek.

Schneider Electric’te Mehmet Sağlam’a yeni görev

Schneider Electric, Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Secure Power İş Birimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mehmet Sağlam’ın atandığını duyurdu. Sağlam, Schneider Electric datacenter, kritik güç ve soğutma ürün ve hizmetlerinin bölgedeki satış ve pazarlama aktivitelerine liderlik edecek.
2011’de İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan ve iş hayatına 2012 yılında Schneider Electric’te Proje Yöneticisi olarak başlayan Sağlam, 2016’da IT İş Birimi Finans Segmenti’nden Sorumlu Satış Uzmanı olarak görev aldı. 2018 başında IT İş Birimi Partner Kanalı Yöneticiliği görevine atanan Sağlam, aynı yılın ağustos ayında ise, IT İş Birimi Orta Asya Ülkelerinden Sorumlu Bölge Müdürü olarak çalışmalarına devam etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ