Makine Haber

Schneider Electric’in Manisa fabrikası Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı

Sürdürülebilir bir dünya için 2021-2025 yılları arasında verdiği taahhütleri yerine getirmek için kesintisiz bir şekilde çalışan Schneider Electric’in Manisa fabrikası, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İl Müdürlüğü tarafından verilen Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı.

Schneider Electric’in Manisa fabrikası Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı

Schneider Electric, sürdürülebilir bir dünya için 2021-2025 yılları arasında verdiği taahhütleri yerine getirmek için çalışmalarını hem Türkiye’de, hem de dünyada hız kesmeden sürdürüyor. Kaynakların verimli kullanımına yönelik Sıfır Atık Uygulamaları kapsamında tamamlanan çalışmalarla, Schneider Electric’in Manisa’da bulunan fabrikası, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İl Müdürlüğü tarafından verilen Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı

Tuncer: “Sürdürülebilir bir dünya için çok önemli çalışmalara imza atıyoruz”
Sürdürülebilir bir dünya için çok önemli çalışmalara imza attıklarını ifade eden Schneider Electric Türkiye ve Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer, “Ülkemizde hammadde ve doğal kaynakların daha verimli kullanılması, atık miktarının azaltılması, kaynağında ayrı toplanması ve oluşan atığın geri dönüştürülmesini yaygınlaştırmak adına çok önemli bir çalışma yürüttük. Bu çalışmamız sonucunda, bizim için çok büyük önem taşıyan Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandık. Sıfır atık konusunda tüketim alışkanlıklarımızı gözden geçirerek atık oluşumunu azaltmak; oluşumu kaçınılmaz olan atıkları ise kaynağında ayrıştırmak temel hedefimiz olmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ