Makine Haber

Schneider Electric, yüzde 50 oranında uzaktan çalışma düzenine geçiyor

Covid-19 salgınının ilk gününden itibaren gerekli tüm tedbirleri alan Schneider Electric, yeni normalin gerekliliklerine uygun yeni ve daha verimli çalışma yollarını hayata geçiriyor. Çalışanlarına yüzde 50 oranında uzaktan çalışacakları bir düzen sunan şirket; daha esnek, daha akıllı ve daha dijital bir ofis yapısı oluşturuyor.

Schneider Electric, yüzde 50 oranında uzaktan çalışma düzenine geçiyor

Schneider Electric, yeni normale geçiş aşamasında ‘Çalışmanın Yeni ve Daha Verimli Yolları’ adı altında hazırladığı aksiyonları hayata geçiriyor. Yeni çalışma şekilleri ile daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlayan şirket, çalışanlarının zamanlarını ve enerjilerini daha verimli kullanabilmeleri için yüzde 50 oranında uzaktan çalışma düzenine geçiyor. Yeni çalışma düzeni sayesinde çalışanlara daha fazla esneklik sunulurken; aynı zamanda birbirleriyle daha çok etkileşim kurabilecekleri ve paylaşımda bulunabilecekleri bir ofis ortamı oluşturulacak.
Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Çalışmanın yeni ve daha verimli yolları ile çalışanlarımıza daha esnek bir çalışma düzeni sunarken; çalışma deneyimlerini iyileştirmelerini ve daha sosyal bir çalışma kültürü sunarak enerjilerini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Böylelikle, çalışanlarımızın daha çok etkileşimde ve paylaşımda bulunabileceği; kısacası şirkete aidiyet duygusunu daha çok hissedecekleri bir ortam oluşturmayı istiyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ