Makine Haber

Schneider Electric, Innovation Summit’i dijital olarak gerçekleştirdi

Schneider Electric, yeni nesil endüstrilere yönelik esnek ve sürdürülebilir teknolojileri ele aldığı Innovation Summit etkinliğini dijital ve interaktif bir ortamda gerçekleştirdi. Türkiye’den ve dünyadan konuşmacıların yer aldığı etkinlik, 2 bin 600’den fazla profesyonelin katılımıyla düzenlendi.

Schneider Electric, Innovation Summit’i dijital olarak gerçekleştirdi

Schneider Electric’in çevrimiçi olarak düzenlediği Innovation Summit etkinliği, 17 Kasım’da gerçekleştirildi. Şirketin 11 etkinlikle dünya çapında gerçekleştirdiği buluşmaların Türkiye ayağında, dijital platform üzerinden interaktif bir paylaşım alanı yaratıldı. 25 farklı oturumun yapıldığı etkinlikte, 53 konuşmacı dijitalleşen dünya ile ilgili son dönemin gelişmelerini ve öngörülerini paylaştı.
2 bin 600 profesyonelin katıldığı etkinlikte; Schneider Electric Dünya Başkanı ve CEO’su Jean-Pascal Tricoire, Schneider Electric Dünya Başkan Yardımcısı Luc Remont ve Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer özel konuşmalar gerçekleştirdi.

Mungan: “Pandemi ile birlikte dijitalleşme büyük bir hız kazandı”


Pandemi ile birlikte dijitalleşmenin büyük bir hız kazandığını ve iş yapış şekillerinin vazgeçilmez bir parçası haline geldiğini aktaran Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Pazarlama İletişimi Müdürü Burcu Mungan, “Bu sebeple, biz de 2018’de de gerçekleştirdiğimiz Innovation Summit etkinliğimizi bu sene dijital ortamda gerçekleştirdik. 2 bin 600’den fazla müşterimizi böyle bir etkinlikte ağırlayarak; hem onların dijital dönüşüm yolculuklarına ortak olmaktan, hem de Schneider Electric ile olan deneyimlerini dijitalleştirmekten dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

Tricoire: “Hızlanmak için çözüm dijitalleşme”
Schneider Electric Dünya Başkanı ve CEO’su Jean-Pascal Tricoire, etkinlikte yaptığı konuşmada şunları aktardı: “Yeni normale adapte olduğumuz ve yaşamanın yeni yollarını öğrendiğimiz bu dönemde, hızlanmak için çözüm dijitalleşme. Dijitalleşme ile uzaktan ve iş birlikçi operasyonlar mümkün. Böylece, enerji kullanımı ve operasyonel süreçte; daha düşük maliyetler ve daha hızlı uygulamalar ile çok daha büyük bir verimlilik elde ettik.”

Remont: “Türkiye’deki yolculuğumuzu geliştirmeye devam edeceğiz”
Endüstrilerin daha dijital ve güvenilir enerjiye, hızla değişen gücün yönetilmeye ihtiyacı olduğunu vurgulayan Schneider Electric Dünya Başkan Yardımcısı Luc Remont ise, “Türkiye pazarı daha dijital, daha fazla sürdürülebilir enerji ve daha az merkezi enerji yönünde dönüşüm geçirirken, Schneider Electric de Türkiye’deki yolculuğunu geliştirmeye devam edecek” diye konuştu.
İstanbul’da yakın bir zamanda açılışı yapılacak İnovasyon Merkezi’nin lansmanını yapan Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer de; yeni nesil dijital teknolojileri işe ve yaşama hızlı bir şekilde entegre etmenin ve bütüncül, güçlü bir dönüşümün yollarını keşfetmenin önemini vurguladığı bir konuşma yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ