Makine Haber

SAP’de üst düzey bir atama gerçekleştirildi

SAP, Güney EMEA Bölge Başkanlığı görevine teknoloji sektöründe 25 yılı aşkın liderlik deneyimine sahip olan Claudio Muruzabal’ın atandığını açıkladı. Türkiye’nin de yer aldığı Güney EMEA Bölgesi’nde; 75 ülkede, 24 ofis ve 5 bine yakın çalışan ile faaliyet gösteren SAP, son beş yıl içinde iş hacmini iki kat artırdı.

SAP’de üst düzey bir atama gerçekleştirildi

SAP, şirketin Güney Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan oluşan Güney EMEA Bölge Başkanlığı görevine Claudio Muruzabal’ı atadı. Muruzabal, farklı bir liderlik fırsatı için SAP’den ayrılan Steve Tzikakis’in yerine geçecek. Türkiye’nin de yer aldığı Güney EMEA Bölgesi’nde; 75 ülkede, 24 ofis ve 5 bine yakın çalışan ile faaliyet gösteren şirket, son beş yıl içinde bölgedeki iş hacmini iki kat artırdı.

Martin: “Müşterilerimiz, Claudio’nun uzmanlığından büyük bir değer elde edecekler”
SAP’nin Müşteri Başarısından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Adaire Fox-Martin, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Claudio Muruzabal’ın liderliği, sağlam ilişkiler kurarak müşterilerimize güçlü iş sonuçları ve olağanüstü deneyimler sunmayı temel alıyor. Güney EMEA Bölgesi’ndeki müşterilerimizin Claudio’nun uzmanlığından büyük bir değer elde edeceklerine eminim. Steve Tzikakis, ​​SAP’de görev yaptığı 12 yıl boyunca müşterilerimiz için çok başarılı sonuçlara imza attı. Kendisinin müşterilerimize ve SAP’ye yaptığı katkıların etkisi önümüzdeki yıllarda da devam edecek.”

Muruzabal: “Bu yeni görevi üstlenmekten onur ve heyecan duyuyorum”
Muruzabal ise, yeni göreviyle ilgili yaptığı açıklamasında, “23 binden fazla müşterimizin ve 19 binden fazla iş ortağımızın bulunduğu Güney EMEA Bölgesi’nde bu yeni görevi üstlenmekten onur ve heyecan duyuyorum. Güney EMEA, SAP için dinamik bir pazarı temsil ediyor ve bu bölgede önemli büyüme fırsatları var. Müşterilerimizin SAP’ye yaptıkları yatırımdan fayda sağlamalarına ve potansiyellerinin tamamına ulaşmalarına yardımcı olmayı dört gözle bekliyorum” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ