Makine Haber

SAP’de üst düzey atama

Teknoloji sektöründe 20 yıla yakın deneyimi bulunan Erdem Şekeroğlu, SAP Türkiye’nin Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Şekeroğlu, yeni görevinde tüm fonksiyonların verimliliğinden ve operasyonel yönetiminden sorumlu olacak.

SAP’de üst düzey atama

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden SAP’nin Türkiye ofisinde önemli bir atama gerçekleşti. Erdem Şekeroğlu, SAP Türkiye’nin Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (Chief Operating Officer) görevine getirildi. Şekeroğlu yeni görevi kapsamında; satış ve satış destek operasyonlarının yürütülmesinden, Deneyim Yönetimi Mühendisliği (Experience Management Engineering) ve S/4HANA transformasyonu ve inovasyon programlarının uygulanması alanlarından sorumlu olacak.
2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Erdem Şekeroğlu, daha sonra Marmara Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi ve Middlesex Üniversitesi’nde Satış Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Teknoloji sektöründe 20 yıla yakın deneyimi bulunan Şekeroğlu, SAP Türkiye’ye 2002 yılında katıldı. Şekeroğlu, SAP Türkiye’de sırasıyla; Danışmanlık, Proje Yönetimi, İş Geliştirme Yöneticisi, Çözüm Yöneticisi, Satış Destek Direktörü, Profesyonel Hizmetler Satış Direktörü ve son olarak da Kurumsal Müşteriler Satış Direktörü pozisyonlarında görev aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ