Makine Haber

SAP Türkiye, yılın en başarılı dijital dönüşüm projelerini ödüllendirdi

Geleneksel hale gelen ve yılın en başarılı kurumsal uygulama ile dijital dönüşüm projelerinin ödüllendirildiği SAP Türkiye Kalite Ödülleri 2020 sahiplerini buldu. Detaysoft danışmanlığında hayata geçirilen projelerle; Koç Holding, Opet Fuchs ve Asaş Alüminyum 3 kategoride altın ödülün sahibi oldu.

SAP Türkiye, yılın en başarılı dijital dönüşüm projelerini ödüllendirdi

Geleneksel hale gelen ve başarılı projelerin ödüllendirildiği SAP Türkiye Kalite Ödülleri’nin sonuçları açıklandı. Detaysoft danışmanlığında hayata geçen Asaş Alüminyum SAP S/4HANA Dijital Dönüşüm Projesi ‘The Core Business Transformation’ kategorisinde, Koç Holding Sıfır Temelli Bütçeleme Projesi ‘Fast Delivery’ kategorisinde ve Opet Fuchs Müşteri Deneyimi Projesi ise ‘Business Transformation’ kategorisinde altın ödüle lâyık görüldü.

Aksoy: “Kurumların akıllı işletme yolculuklarına eşlik ediyoruz”


SAP Türkiye Kalite 2020 Ödülleri’nde 3 kategorideki altın ödüllerin danışmanlığını yaptıkları projelere lâyık görüldüğünü belirten Detaysoft Genel Müdürü Alkin Aksoy, “Üretimden perakendeye 20’den fazla sektörde dijital dönüsüm projeleri yürütüyor, sunduğumuz yenilikçi teknolojilerle kurumların akıllı işletme yolculuklarına eşlik ediyoruz. Sürdürülebilirlik ve gelişim için büyük önem taşıyan teknolojiyi, iş hedefleriyle buluşturarak ülkemizi daha iyi yarınlara taşıyabileceğimize inanıyoruz. İnovasyonun önünü açarak kurumlarında değer yaratan Asaş Alüminyum, Koç Holding ve Opet Fuchs’un   dijital dönüşüm liderlerini ve ekiplerini tebrik ediyorum. Ayrıca, bu yıl SAP Kalite Ödülleri’nde bir ilk gerçekleşti. 3 kategorideki altın ödüllerin hepsinin ilk kez tek bir SAP İş Ortağı’nın danışmanlığında gerçekleştirilmiş olan projelere verilmiş olması bizleri ayrıca gururlandırıyor” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ