Makine Haber

SAP, kurumların akıllı işletmelere dönüşümünü hızlandıracak yeni iş birliği modelini tanıttı

Kurumların akıllı işletmelere dönüşümünü hızlandıracak dönüm noktası niteliğindeki yeni iş modelini duyuran SAP, RISE with SAP modeli ile yüksek ön yatırım maliyetleri olmaksızın, şirketlerin katma değer elde etme süresini hızlandıracak ve onlara değişim sürecinde esneklik sağlayacak.

SAP, kurumların akıllı işletmelere dönüşümünü hızlandıracak yeni iş birliği modelini tanıttı

SAP, kurumların dijital dönüşümünü destekleyecek ve buluta geçişini hızlandıracak RISE with SAP iş birliği modelini tanıttı. İş dönüşümünü bir hizmet olarak sunan RISE with SAP, SAP CEO’su Christian Klein’in ev sahipliğinde; Microsoft, Siemens ve Livekindly gibi şirketlerin CEO ve üst düzey yöneticilerinin konuk olarak katıldığı özel bir online etkinlikte duyuruldu. Etkinlikte ayrıca SAP, akıllı iş süreçleri alanında stratejik bir satın alma planını da açıkladı.

Klein: “Şirketler, değişimle hızlı bir şekilde başa çıkmak durumunda”
Jeopolitik gerilimler, çevre ile ilgili sorunlar ve devam eden pandeminin, şirketleri değişimle hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde başa çıkmak durumunda bıraktığını ifade eden SAP CEO’su Christian Klein, “İş süreçlerini sürekli değişen koşullara hızlıca adapte edebilen şirketler başarıya ulaşacak ve bu başarıya ulaşmaları için onlara RISE with SAP ile sürekli destek olacağız. Müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektörde hep bir adım önde olmalarına ve tüm iş süreçlerini bulut üzerinden yürütebilmelerinin yeni yollarını bulabilmelerine yardımcı olacağız.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ