Makine Haber

Rockwell Automation, VirtualConnect etkinliğine ikinci kez ev sahipliği yaptı

Rockwell Automation’ın gerçek bir etkinliğin tüm faydalarını doğrudan katılımcılarla buluşturduğu VirtualConnect etkinliğinde, akıllı üretim alanındaki en güncel gelişmelerle birlikte, teknik uzmanlara ve interaktif video sunumlara gerçek zamanlı erişim sağlandı.

Rockwell Automation, VirtualConnect etkinliğine ikinci kez ev sahipliği yaptı

Rockwell Automation’ın ilk online teknoloji etkinliği VirtualConnect’te; video sunumlar, konuşmacıların canlı soru-cevap oturumları ve sunumları ile sektörler genelinde uzmanlara gerçek zamanlı erişim sağlayan tamamen sanal bir fuar alanı yer aldı. Gerçek bir etkinliğin tüm faydalarının doğrudan katılımcılarla buluştuğu etkinlikte; akıllı üretim alanındaki en güncel gelişmelerle birlikte, teknik uzmanlara ve interaktif video sunumlara gerçek zamanlı erişim sağlandı.

Gonzalez: “Çalışanlar, dönüşümü nasıl gerçekleştireceklerini bilmiyorlar”
Rockwell Automation Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Susana Gonzalez, etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Müşterilerimize dijital dönüşümlerine nelerin engel olduğunu sorduğumuzda, en çok karşılaşılan yanıtlardan biri ‘çalışanlar’ oluyor. Çalışanlar, dönüşümü nasıl gerçekleştireceklerini bilmiyorlar. Bu etkinlikte de, gördüklerinize benzer teknik eğitimler bugünün teknolojilerinde yaşanan hızlı değişime ayak uydurmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda, dijitalleşmenin işiniz için ne gibi faydalar getireceğini anlamanızı sağlıyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ