Makine Haber

Rockwell Automation, ücretsiz Yönetim Perspektifleri Programı’nı başlattı

Rockwell Automation, Yönetim Perspektifleri Programı’nı; IIoT, üretim ve Endüstri 4.0 konusunda içgörü almak isteyen tüm kıdemli yönetici ve müdürler için ücretsiz olarak sunacak. Saygın kurumlardan konuk katılımcıların da olacağı program süresince, konuşmacılar deneyim ve içgörülerini paylaşacaklar.

Rockwell Automation, ücretsiz Yönetim Perspektifleri Programı’nı başlattı

Rockwell Automation, yönetim ve üst düzey yöneticileri hem birebirde, hem de sanal ortamda bilgilendirmek, ilham vermek ve bir araya getirmek amacıyla dizayn edilmiş olan online Yönetim Perspektifleri Programı’nı başlattı. Etkinlik, dijital dönüşüm ve endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT) odaklı online içerik ve eğitim materyallerini kapsıyor.

Gonzales: “Kendimizi daima müşterilerimizi desteklemeye adadık”
Rockwell Automation Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi Başkanı Susana Gonzales, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Kendimizi daima müşterilerimizi desteklemeye adadık. Bu programı başlatarak; yöneticileri bir araya getirmek, son teknolojilerin etkileri, işgücüne ilişkin zorluklar, iş ve sektör trendleri gibi konularda fikirleri incelemelerine, anlamalarına ve paylaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Genelde yöneticiler, dijital dönüşümün stratejik ve operasyonel sorunları çözdüğünü anlıyor olsalar da; yatırımların dönüşü konusunda daha iyi bir içgörüye ihtiyaç duyarlar. Bu da, tam olarak Yönetim Perspektifleri Programı ile yapmayı amaçladığımız şey. Bu nedenle, programın başladığını duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ