Makine Haber

Rockwell Automation, ASEM’in satın alma işleminin tamamlandığını açıkladı

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşümde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Rockwell Automation, İtalya merkezli dijital otomasyon teknolojileri sağlayıcısı ASEM S.p.A’yı satın alma işleminin tamamlandığını duyurdu.

Rockwell Automation, ASEM’in satın alma işleminin tamamlandığını açıkladı

Rockwell Automation; endüstriyel PC’lerden (IIPC) insan-makine arayüzlerine (HMI), donanım ve yazılımdan uzaktan erişim yetkinliklerine, güvenli endüstriyel IoT (nesnelerin interneti) çözümlerinin de aralarında olduğu geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sağlayan ASEM S.p.A’yı satın alma işleminin tamamlandığını açıkladı.
Rockwell Automation’dan konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Mimari & yazılım segmentimize dâhil edilecek bu satın alma işlemiyle, kontrol & görselleştirme donanım ve yazılım portföyümüz daha da güçlenecek. Avrupalı makine inşacıların önemli tedarikçilerinden biri olan ASEM, Kuzey Amerika pazarında da büyük fırsatlar sunuyor. ASEM’in ürünleri, müşterilerine endüstriyel bilişim ihtiyaçları için üst düzey konfigürasyon sağlarken; ürünlerini pazara daha hızlı ulaştırmalarına, mülkiyet maliyetlerini düşürmelerine, varlıklarını daha iyi değerlendirmelerine ve kurum riskini daha iyi yönetmelerine yardımcı oluyor” ifadelerine yer verildi.
Rockwell Automation, ASEM’i satın alma kararını Şubat 2020’de duyurmuştu. Şirket, satın alma işleminin koşullarına ilişkin herhangi bir bilgi paylaşmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ