Makine Haber

RFID Sıcaklık Etiketleri, düşük maliyetli bir sıcaklık izleme çözümü sunuyor

Brady Corporation tarafından sunulan yeni RFID Sıcaklık Etiketleri, düşük maliyetli bir sıcaklık izleme çözümüdür. Uygulamalar; çevre izleme, malzeme ve ekipman izleme, soğuk zincir izleme, veri merkezi izleme, bakım ve güvenlik verileri toplama ve sera izleme uygulamalarını içerir.

RFID Sıcaklık Etiketleri, düşük maliyetli bir sıcaklık izleme çözümü sunuyor

Brady Corporation

Brady Corporation, çok çeşitli cihazlar, ekipmanlar, makineler, raflar, kablolar ve yapılar için kablosuz sıcaklık ölçümü ve takibini mümkün kılan RFID Sıcaklık Etiketleri sunuyor. Sıcaklık algılayan esnek akıllı etiketler, bilgiye dayalı ve proaktif kararlar verebilmeniz için neredeyse her yüzeye uygulanabilir.
Yeni RFID Sıcaklık Etiketleri, düşük maliyetli bir sıcaklık izleme çözümüdür. Uygulamalar; çevre izleme, malzeme ve ekipman izleme, soğuk zincir izleme, veri merkezi izleme, bakım ve güvenlik verileri toplama ve sera izleme uygulamalarını içerir. İnce ve esnek yapıda ve RFID özelliğine sahip akıllı etiketler, enerji veya bakım gerektirmez. Ultra yüksek frekans uyumlu bir RFID okuyucu ile sıcaklık değeri ölçüldüğünde, kablosuz olarak otomatik güç alırlar. Sıcaklık ölçümleri otomatikleştirilerek, ISO 18000-63/64 ve ETSI standartlarına uygun bir bant genişliğinde tarayıcı ile alınır.

Neredeyse her yüzeye uygulanabiliyor
Brady, sıcaklık algılayan RFID teknolojisini, araştırmalara dayanan çok çeşitli endüstriyel etiket malzemeleriyle kullanıma sunuyor. Bu etiketlerin; sıcakta, soğukta, kirli ortamlarda, iç ve dış mekanlarda okunaklı kaldığı ve kimyasallara, temizlik malzemelerine, yağ ve yakıtlara dayanıklı olduğu testlerle kanıtlanmıştır. Çeşitli yapışkanların uygulanabildiği etiketler; pürüzsüz, pürüzlü veya tozlu yüzeylere ve düz ya da kıvrımlı yüzeylere tutunabilir.
Brady, çok çeşitli yüzeylerden sıcaklık ölçümü ve izlemesi için eksiksiz bir çözüm sunabilir. Bu eksiksiz çözüm; boş veya hazır baskılı RFID etiketlerini, bir ya da daha fazla profesyonel etiket yazıcısını, Brady Workstation etiket tasarım yazılımını ve bir RFID okuyucuyu içerir. Ürünün her bileşeni için donanım ve yazılım desteği mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ