Makine Haber

Prysmian Kablo, webinar serisi ile uzmanlığını sektörle paylaşıyor

Türk Prysmian Kablo, farklı konularda sunumlar yaptığı webinarlar ile uzmanlığını ve deneyimini kablo sektörüyle paylaşıyor. Nisanda başlayan seminer serisi; ‘Fiber Optik Kablolar’, ‘Kabloların Yapısı’ ve ‘Yangına Karşı Güvenli Kablolar’ gibi farklı konu başlıkları ile devam ediyor.

Prysmian Kablo, webinar serisi ile uzmanlığını sektörle paylaşıyor

Covid-19 pandemisi ile küresel mücadele devam ederken; dijital ortamlar, söz konusu süreçte mesleki bilgisini artırmak ve bilgi dağarcığını zenginleştirmek isteyenler için büyük fırsatlar sunuyor. Türk Prysmian Kablo da, sektör profesyonellerine yönelik düzenlediği webinarlarla; hem bilgi ve deneyimini paylaşıyor, hem de sektörün gelişimine destek oluyor.
Nisan ayında ücretsiz olarak Skype üzerinden gerçekleştirilen webinarlar, mayıs sonuna kadar devam edecek. Şirket; 4 Mayıs’ta ‘Petrol & Gaz Projelerinde Kullanılan Kablolar’, 6 Mayıs’ta ‘Gemi Kabloları’, 8 Mayıs’ta ‘Fiber Optik Kablolar’ ve 11 Mayıs’ta “Kabloların Yapısı” konu başlıklarında seminerler düzenledi. Türk Prysmian Kablo; 13 Mayıs’ta Semih Şengül’ün sunumuyla ‘Kablolara Uygulanan Testler’, 15 Mayıs’ta Özlem Albayrak’ın sunumuyla ‘Kablolarda Kullanılan İzolasyon Malzemeleri’ ve 18 Mayıs’ta Can Sağkol’un sunumuyla ‘Yangına Karşı Güvenli Kablolar’ gibi farklı konularla webinar serisini sürdürecek.

Farisè: “Sektörümüzün gelişimine yön veriyoruz”


Uzun yıllar boyunca sektörde edindikleri tecrübeyi yine sektör ile paylaştıklarını ifade eden Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè, şunları aktardı: “Attığımız tüm adımlar ve tüm çalışmalarımızla Türk kablo sektörünün gelişimi için çalışıyoruz. Nisan ayında düzenlemeye başladığımız webinarlarımıza sektör paydaşlarımızdan ve farklı sektörlerden son derece yoğun bir katılım alıyoruz. İlerleyen dönemlerde de; Online Kablo Eğitimi ile başlattığımız, CableApp uygulaması ve bu süreçte de webinarlar ile sürdürdüğümüz online çalışmalarımız devam edecek. Biz sadece kablo üretmiyoruz; çalışmalarımızla kablo sektöründe değer yaratıyoruz ve sektörümüzün gelişimine de yön veriyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ