Makine Haber

PaintExpo 2020 Fuarı’nın düzenlenmesine karar verildi

Son birkaç haftada hafifletilen önlemler ve yaşanan olumlu gelişmeler doğrultusunda PaintExpo 2020 Fuarı’nın düzenlenmesine karar verildi. Etkinlik, 12-15 Ekim tarihleri arasında 500’den fazla ulusal ve uluslararası katılımcısı ile Karlsruhe Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

PaintExpo 2020 Fuarı’nın düzenlenmesine karar verildi

Dünyanın önde gelen Endüstriyel Kaplama Teknolojisi Fuarı (PaintExpo), 12-15 Ekim 2020 tarihleri arasında 500’den fazla ulusal ve uluslararası katılımcısıyla Karlsruhe Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Kapsamlı bir hijyen konsepti sayesinde, katılımcılar ve ziyaretçiler için maksimum güvenlik sağlanacak. PaintExpo; yaş ve toz boyama, bobin kaplama işlemlerini güncel mevcut gereksinimlere uyarlamak ve geleceğe uygun hale getirmek için kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunuyor.

Haußmann: “Fuarda 500’den fazla katılımcı yer alacak”
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan fuarın organizatörü FairFair GmbH Genel Müdürü Jürgen Haußmann, “Son birkaç haftada hafifletilen önlemler ve yaşanan olumlu gelişmeler doğrultusunda, 12-15 Ekim arasında PaintExpo’nun yapılması planlanıyor. Nisan-Ekim aylarının ertelenmesi nedeniyle, bazı katılımcılar tarih çakışması yüzünden etkinliğe katılımlarını iptal etmek durumunda kaldılar. Yine de, hem yurt içi, hem de yurt dışından 500’den fazla katılımcımız fuarda hazır bulunacak. Katılımcılar ve ziyaretçilerin yeniden güvenle plan yapabilir olmalarından dolayı çok memnunuz” dedi.
Salgın kapsamında alınan tedbirlere de değinen Haußmann, şöyle konuştu: “Yetkili eyalet ve yerel makamlarla birlikte hem katılımcılar, hem de ziyaretçiler için her an mevcut koşullara uyarlanabilen, esnek, maksimum sağlık koruması için kapsamlı bir hijyen ve güvenlik konsepti geliştirildi. Örneğin; bu konsept sayesinde en yoğun günlerde bile ziyaretçi başına en az 4 metrekarelik boş alan olması sağlanacak. Bir diğer tedbir de, sadece çevrimiçi bilet ve giriş kuponlarına izin verilecek olması. Güvenlik nedeniyle gişeden bilet satışı kaldırıldı. Konsept, daha pek çok başka tedbiri de içeriyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ