Makine Haber

Otokar, ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ ödülüne lâyık görüldü

‘Kincentric Best Employers 2019’ araştırması kapsamında verilen ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ ödülüne lâyık görülen Otokar, farklı sektörlerden 32 şirketin yer aldığı ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ listesinde bulunan üç otomotiv şirketinden biri olurken; listede yer alan tek savunma sanayii şirketi oldu.

Otokar, ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ ödülüne lâyık görüldü

Otokar, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Kincentric tarafından bu yıl 13. kez düzenlenen ‘Kincentric Best Employers 2019’ araştırması kapsamında verilen ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ ödülüne lâyık görüldü. Şirketlerin bünyesindeki çalışanlar tarafından yapılan değerlendirmeler ışığında oluşturulan listede; çalışanlarına en iyi iş yeri deneyimi ve çalışma ortamını sağlayan 32 şirket, ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ olmaya hak kazandı. Araştırmada şirketler; ‘Bağlı Kılan Liderler’, ‘Çeviklik’ ve ‘Yetenek Odağı’ olmak üzere üç kategoride değerlendirildi. Otokar, ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ listesinde yer alan üç otomotiv şirketinden biri olurken; savunma sanayii sektöründe listede yer almaya hak kazanan tek şirket oldu.

Görgüç: “Çalışanlarımızın gelişimleri için her türlü fırsatı yaratıyoruz”
Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Kurulduğumuz günden bu yana; çalışma arkadaşlarımızdan aldığımız güçle, karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olma yolunda önemli adımlar atıyoruz. Çalışanlarımızın gelişimleri için her türlü fırsatı yaratıyor; gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, onları potansiyellerini ortaya çıkarmaları adına her koşulda destekliyoruz. Otokar ailesi olarak, insan kaynakları alanında hayata geçirdiğimiz çalışmaların sonucunda en iyi işverenler arasında yer almaya hak kazandığımız için gururluyuz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ