Makine Haber

Nakamura-Tome, üreticilerin ihtiyaçlarına en üst seviyede çözüm sunuyor

Üretici firmaların verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı ilke edinen GNC Makina, Japon markası Nakamura-Tome ile üreticilerin en iyi çözüm ortağı olmayı hedefliyor. Nakamura-Tome, yüksek hassasiyet isteyen, çok adetli ürünlerin sorunsuz üretilmesinde iddialı bir makine olarak öne çıkıyor.

Nakamura-Tome, üreticilerin ihtiyaçlarına en üst seviyede çözüm sunuyor

GNC Makina

GNC Makina güvencesi ile üretim sektörüne sunulan Japon CNC makine markası Nakamura-Tome, üreticilerin ihtiyaçlarına en üst seviyede çözüm sunuyor. Nakamura-Tome ile; zamandan tasarruf edilebilir, personel sayısı sınırlı tutulabilir ve mevcut makineler kullanılarak verimli üretim gerçekleştirilebilir.
Tek makinede birden fazla operasyonu en hassas şekilde yaparak kaliteyi en üst seviyede tutan Nakamura-Tome; daha az zamanda, daha az personelle, mevcut makine düzeneği ile uyumlu çalışabiliyor ve kullanıcıların verimli üretim gerçekleştirmelerini sağlıyor. Sahip olduğu teknoloji sayesinde üretim sürecini kendi içerisinde takip eden makine, üst seviye otomasyon sistemleri ile de uyumlu.

Seçkin: “Üreticiler tek bir merkezden üretim sürecini izleyebilirler”
GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Üreticiler tek bir merkezden üretim sürecini izleyebilir, hangi işin ne kadar zamanda, hangi kullanıcı emri ile hangi takımlarla yapıldığını görebilir; hatta takımların ömürlerini takip edebilirler. Operatörler, oluşacak tüm alarm durumlarını her Nakamura’da standart sunulan NT Navigator ile anında görebilir; yapılan işi, yatma ve çalışma sürelerini, istedikleri periyotla izleyebilirler.”

Herhangi bir çarpışmayı veya kullanıcı hatasını öngörebiliyor
Üretim öncesi simülasyon yapılmasına olanak sağlayan Nakamura-Tome, herhangi bir çarpışmayı veya kullanıcı hatasını öngörebiliyor ve durma özelliğini devreye alarak alarma geçiyor. Yine de kullanıcı hatası göz önüne alındığında, makinede standart olarak sunulan Airbag özelliği ise, saniyeden daha kısa bir sürede, çarpmayı tespit ederek tareti geri çekebiliyor, gövdenin zarar görmesini engelleyerek yatırımı koruyor.
Üreticinin olası tüm ihtiyaçlarına yanıt vermesi amacıyla tasarlanan Nakamura-Tome, her üretici için özel olarak el yapımı üretiliyor. Dünyanın önde gelen markalarının kullandığı Nakamura-Tome, GNC Makina’nın güçlü servis ağı ile Türkiye’de de gücünü artırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ