Makine Haber

Naci Ömer Saner, Aksa ABD Üretim ve Satış Sonrası Müdürü olarak atandı

Aksa Jeneratör, global marka değeri ve müşteri memnuniyetini artırma hedefi doğrultusunda stratejik bir atama gerçekleştirdi. Aksa Servis Direktörü Naci Ömer Saner, Aksa ABD Üretim ve Satış Sonrası Müdürü olarak atandı. Saner’in mevcut görevini ise Serbülent Çilingir devraldı.

Naci Ömer Saner, Aksa ABD Üretim ve Satış Sonrası Müdürü olarak atandı

173 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve dünyanın en büyük üç jeneratör üreticisinden biri olmayı hedefleyen Aksa Jeneratör, söz konusu hedefi doğrultusunda stratejik yapılanmasına devam ediyor. Aksa Servis organizasyonunda Aksa Servis Direktörü görevini uzun süredir başarı ile yürüten Naci Ömer Saner, bilgi ve tecrübesini şirketin en büyük hedef pazarlarından olan Amerika kıtasına taşımak üzere Aksa ABD Üretim ve Satış Sonrası Müdürü olarak atandı.
Aksa Servis Direktörü olarak Naci Ömer Saner’in mevcut görevini ise Serbülent Çilingir teslim alacak. Çilingir, Aksa Jeneratör yurt içi ve yurt dışı tüm satış sonrası hizmetlerin faaliyetlerini yürütecek. Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Çilingir, aynı üniversitede Üretim Mühendisliği Bölümü’nde de yüksek lisans yaptı. Çilingir iyi derecede İngilizce biliyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ