Makine Haber

MySchneider uygulaması ile elektrik ekipmanlarının dijital yönetimi artık daha kolay

Schneider Electric tarafından geliştirilen MySchneider uygulaması; daha iyi görünürlük elde edilmesine yardımcı olmak için kurulu temel değerlendirme raporu ile arızaların tahmin edilmesine ve kurulu temel ürünlerin performansının yönetilmesine yardımcı oluyor.

MySchneider uygulaması ile elektrik ekipmanlarının dijital yönetimi artık daha kolay

Schneider Electric

‘Günlük dijitalleşme’; basit haliyle ulaşabilir durumda olan bilgilerin, var olan ekipmanların bir bilgisayar aracılığı ile okunabilecek hale gelmesi ve bunların dijital ortama iletilmesi sürecine verilen addır.
Veriler ve ekipmanlar dijital ortama aktarıldığı sürece, daha yenilikçi ve çağa uygun bir bakış açısı ile hizmet etmeye başlanır. Dijitalleşmeye adım atıldığı andan itibaren, daha planlı ve daha sistematik bir süreç yönetimine sahip olunur. İş yapış şekilleri değişime uğrayarak hızlanır. Bu yeni düzen kurumsal bir hafıza yaratmakla kalmaz; aynı zamanda yaratılan bu değerlere kolaylıkla ulaşılmasını sağlar.
Tesis yöneticilerinin en önemli önceliklerden biri, tesisin en üst düzeyde çalışmasını ve operasyonların durmamasını sağlamaktır. Operasyonel süreçlerin karmaşıklığı ve daha hızlı geri dönüş talebi arttıkça, tesislerden sorumlu kişilerin; eskimeyi, yedek parça eksikliğini daha iyi tahmin etmeleri veya güvenlik ihlali gibi önemli olaylardan haberdar olmaları gerekir.

Ekipmanlar ile ilgili bilgileri doğru ve zamanında almak çok önemli
Bugün herkes gün boyunca çeşitli bildirimlere maruz kalıyor ve bunları yönetmek çok zor olabiliyor. Bu nedenle, tesiste kurulu olan ekipmanlar ile ilgili bilgileri doğru ve zamanında almak çok önemli. Bunlara ek olarak; tüm varlıkları takip etmek, doğru belgeleri bulmak ve gerektiğinde anında teknik destek almak gibi işlemleri en üst düzeyde tutmaya katkıda bulunan bazı yardımcı araçlar bulunuyor. Bu nedenlerden dolayı, sorunsuz bir işlem için kurulu elektrik tabanı üzerinde görünürlüğe sahip olmak şart. Tesisin kritiklik değerlendirmesine anında çevrimiçi erişim sağlanması oldukça önemli.
Peki, ücretsiz çevrimiçi değerlendirme nasıl alınabilir? Artık ürünleri kaydettirmek için mySchneider uygulaması aracılığıyla, yalnızca kritik varlıklarda daha fazla görünürlük sağlamakla kalmayıp; aynı zamanda sizin ve işletmeniz için en önemli olan kişiselleştirilmiş bilgi ve uyarıları sağlayan tek bir araç olan yeni bir özelliğiniz bulunmaktadır. Bu özelliğin tam olarak ne olduğunu ve tesis yöneticilerinin en yüksek performansı elde etmesine nasıl yardımcı olduğunu merak ediyor musunuz? Aşağıda tüm soruların cevapları bulunabilir.

MySchneider uygulaması nedir?
3 adımlı kolay bir kayıt işlemiyle bu yeni özellik, daha iyi görünürlük elde etmenize ve doğru belgeleri kolayca bulmanıza yardımcı olmak için kurulu temel değerlendirme raporuyla arızaları tahmin etmenize ve kurulu temel ürünlerinizin performansını yönetmenize yardımcı olur.

Nereden erişilebilir?
Ürünler mySchneider uygulamasına kaydedilebilir ve buradan erişilebilir.

Niçin kayıt olmalısınız?
Tesisinizde yer alan kurulu elektrik ekipmanlarınızı uygulamaya kaydetmenin birçok avantajı var. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:
1. Haberdar olun ve güvende olun: Herhangi bir güvenlik güncellemesi, siber güvenlik riski veya kalite uyarısı için kritik bilgilerden haberdar olun ve öncelikli sorun çözme edinin.
2. Kurulu ekipmanınızın değerlendirme raporu: Uygulamada istek üzerine sunulan ücretsiz Yüklü Temel Değerlendirme Raporu ile ekipmanınızın performansını izleyin, sistemlerinizi yükseltmek veya bakımını yapmak ve riskleri en aza indirmek için yapabileceğiniz temel işlemleri değerlendirin.
3. Hızlı destek alın: İhtiyacınız olan bilgileri aramak için zaman harcamayın. Ekipmanlarınız ile ilgili tüm belgeleri çevrimiçi olarak bulun. Schneider Electric’in müşteri hizmetleri merkezi, hızlı ve verimli destek sağlamak için kaydettiğiniz ekipman ayrıntılarını görüntüleyebilecektir.

Uygulamayı edinin:
Üyelik alın, uygulamayı açın ve ‘varlığımı kaydet’ butonuna basın.

Varlığınızı kaydedin:
Ekipmanlarınızın kaydı sadece QR kodunu tarayarak, ticari referans numarasını girerek veya kapsamlı kataloğumuza göz atarak yapılabilir.

Tesisinizin yerini bulun:
Son olarak; tesis müdahalelerine ve bakım kontrollerine yardımcı olmak için ürünün kurulu olduğu işletmenizin yerini girin.
Schneider Electric tarafından bu yepyeni çözüm, tesis yöneticilerine varlık performansını yönetmek için teknoloji meraklısı bir yol sunmak için geliştirildi. Siber güvenlik protokollerine uygun olan çözüm, her yerde ve her zaman kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ