Makine Haber

Mitsubishi Electric’ten maske imalat makinesi yapımında rehber olacak çözüm paketi

Fabrika otomasyon sektörünün öncü markalarından Mitsubishi Electric, köklü bilgi birikimi ve ileri teknoloji çözümleriyle dünya genelinde pandemiyle mücadeleye katkı sağlamak ve iş ortaklarına destek olmak amacıyla iQ Monozukuri Facemask çözüm paketini hayata geçirdi.

Mitsubishi Electric’ten maske imalat makinesi yapımında rehber olacak çözüm paketi

Mitsubishi Electric, pandemi döneminde önemli bir rolü bulunan steril maske üreticilerine dünya çapında destek sunmaya başladı. Şirketin Sanayi 4.0’a yanıtı olan e-F@ctory uygulamaları için ilk basamakta yer alan iQ Monozukuri paketleriyle işlem, uygulama ve makinelerin her biri için en iyi çözümler sağlanıyor. Maske imalat makinesi yapımında yardımcı olacak iQ Monozukuri Facemask çözüm paketi, ücretli olan iQ Monozukuri Converting ve iQ Monozukuri Packaging içinde yer alan fonksiyon bloklarının düzenlenmesiyle oluşturuldu.
Mitsubishi Electric, maske makinelerinde kullanılacak olan ürünleri için fonksiyon bloklarını ve fonksiyon bloklarını açıklayan teknik dokümanları global web sitesinde kamuya açık olarak paylaşıyor. iQ Monozukuri Facemask çözüm paketi, örnek konfigürasyon ve projelerle makine üreticilerine rehber olması için hazırlandı.
Türkiye’de çözüm paketiyle ilgili teknik destek Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri ekibi tarafından sunulacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ