Makine Haber

Maxion İnci Jant Grubu’nun ihracattaki başarısı ödüllendirildi

Maxion İnci Jant Grubu, otomotiv tedarik sanayisinin çatı kuruluşu Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen ve başarılı üyelerin ödüllendirildiği etkinlikte, ‘İhracat Performansı’ kategorisinde ikinci sırada yer alarak önemli bir başarıya imza attı.

Maxion İnci Jant Grubu’nun ihracattaki başarısı ödüllendirildi

Türk otomotiv tedarik sanayiinin önde gelen kuruluşlarından Maxion İnci Jant Grubu, geçen yıl Covid-19 salgını nedeniyle ertelenen ve bu yıl 4 Nisan’da sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleşen Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’nin (TAYSAD) 42. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı. TAYSAD’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Albert Saydam’a görev devrinin yapıldığı toplantıda, başarılı üye kuruluşlar da ödüllendirildi. Maxion İnci Jant Grubu, ‘İhracat Performansı’ kategorisinde ikinci sırada yer alarak önemli bir başarı elde etti.

Ünlü: “Ödül aldığımız için gururluyuz”


Maxion İnci Jant Grubu adına ödülü alan Maxion Wheels Türkiye ve Afrika Operasyonları Başkan Yardımcısı Hakan Ünlü, “En çok ihracat yapan firmalar arasında bir kez daha ikincilik ödülünü aldığımız için gururluyuz. Grubumuz; üretim kapasitesiyle, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti odağında ülke sınırlarının ötesine geçmeye ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlarken otomotiv tedarik sanayiinin gelişmesi için çalışmaya devam edecek” diye konuştu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ