Makine Haber

Maxion İnci Jant Grubu sektöründe bir ilke imza attı

Türk otomotiv tedarik sanayiinin önde gelen kuruluşlarından Maxion İnci Jant Grubu bünyesindeki alüminyum jant işletmesi, yapılan denetim sonucu ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanarak, Türkiye jant sektöründe bir ilke imza attı.

Maxion İnci Jant Grubu sektöründe bir ilke imza attı

Maxion İnci Jant Grubu bünyesindeki alüminyum jant işletmesi, iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları doğrultusunda, yapılan denetim sonucu ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanarak, Türkiye jant sektöründe bir ilke imza attı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Maxion Wheels Türkiye ve Afrika Operasyonları Başkan Yardımcısı Hakan Ünlü, “İş sağlığı ve güvenliği kültürüne yönelik vizyonumuz için önemli bir kilometre taşı olan bu sertifikasyon; ana sanayi beklentilerini karşılarken ve fabrikalarımızın İSG çatısı altında güvenli ve sistematik iş sürdürebilirliğini sağlarken bilinçli çalışanlar yaratmaktadır. Maxion İnci Jant Grubu’nun, tüm yönetim sistemleri ile entegre şekilde yürüttüğü kalite, çevre, bilgi güvenliği ve süreç yönetimi metadolojisi, uzun yıllardır süregelen modern, çağdaş ve sistemli yönetim yaklaşımımızı destekliyor” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ