Makine Haber

Maxion İnci Jant Grubu, sağladığı istihdamla ödüle lâyık görüldü

Manisa Çalışma ve İş Kurumu (İş-Kur) Müdürlüğü tarafından, işverenlerle potansiyel çalışanları bir araya getirmek amacıyla düzenlenen 12. İstihdamda Buluşma Günleri kapsamında, ‘En Çok İstihdam Sağlayan Firmalar’ kategorisinde Maxion İnci Jant Grubu’na ödül verildi.

Maxion İnci Jant Grubu, sağladığı istihdamla ödüle lâyık görüldü

Maxion Wheels ve İnci Holding ortaklığı olan ve üretimden ihracata kadar tüm süreçlerde otomotiv yan sanayi sektöründe başarılı çalışmaları bulunan Maxion İnci Jant Grubu, Manisa Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü tarafından 2018’in en çok istihdam sağlayan şirketlerinden biri seçildi.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, “Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Maxion İnci ve Maxion Jantaş şirketlerimizde, bin 700 çalışanımızla birlikte faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Grup olarak; pozitif işveren-çalışan ilişkisine, çalışanlarımızın her alanda desteklenmesine ve insana yatırıma önem veren sürdürülebilir iş anlayışına büyük önem önemsiyoruz. İstihdam alanındaki çalışmalarımızın bu tür ödül platformları ile karşılık bulduğunu görmek mutluluk verici. Temelleri atılan beşinci fabrikamızla da, yeni istihdam alanları yaratmaya ve bölgemize değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ