Makine Haber

Maxion İnci Jant Grubu, ‘İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm’ alanında birincilik ödülünün sahibi oldu

Maxion İnci Jant Grubu, PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2020’de, ‘Değer Yaratan Uygulamalar’ kategorisinde, benimsediği insan odaklı dijital dönüşüm kültürü ile ‘İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm’ alanında birincilik ödülünün sahibi oldu.

Maxion İnci Jant Grubu, ‘İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm’ alanında birincilik ödülünün sahibi oldu

Türk otomotiv tedarik sanayiinin önde gelen kuruluşlarından Maxion İnci Jant Grubu, insan kaynakları yönetimi alanında yenilikçi ve başarılı uygulamaları tanımak ve örnek teşkil eden nitelikteki çalışmaları sektöre kazandırmak için düzenlenen 2020 PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’ne katıldı. ‘Değer Yaratan Uygulamalar’ kategorisinde; ‘Çalışan Sağlığı ve Güvenliği’, ‘Gelişim ve Yetenek Yönetimi’ ve ‘İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm’ olmak üzere toplamda 3 ayrı alanda finale kalan Grup, benimsediği insan odaklı dijital dönüşüm kültürü ile ‘İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm’ alanında birincilik ödülünün sahibi oldu.

Tekin: “İnsan odaklı yenilikçi birçok projemiz var”
Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen ödül töreninde bir konuşma yapan İK ve Ortak Fonksiyonlar Direktörü Gülçin Tekin, “Maxion İnci Jant Grubu olarak, insan odaklı yenilikçi birçok projemiz var. Çalışanımızı merkezde tutup, insan yönetimi süreçlerimizi tüm yönleriyle geliştiriyoruz. Başvurduğumuz 3 kategoride finalist olmamız bunun en gurur verici göstergesi. Her türlü yeni yatırım ve farklı uygulamalarımızla yeniliklere imza atan bir grubuz. Sürekli gelişim ve öğrenme kültürümüz sayesinde, insan kaynakları uygulamalarımız sektör genelinde örnek teşkil ediyor” diye konuştu.
Dijital dönüşüm vizyonları ve inovatif yaklaşımları ile dijital dönüşümü her alanda bir kültür haline getirdiklerini ifade eden Tekin, şunları aktardı: “Bunu hem üretimde, hem de destek süreçlerimizde uyguluyoruz. Fabrikalarımızda dijital dönüşümün öncülüğünü yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecek stratejilerimizi ve tüm iş akışımızı akıllı fabrikalara dönüşme hedefimizi destekleyecek şekilde kurguluyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ