Makine Haber

Maxion İnci Jant Grubu, dijital olarak düzenlediği etkinlikte çalışanlarını ödüllendirdi

Maxion İnci Jant Grubu, geleneksel hale getirdiği ‘Kıdem Ödülleri’ törenini bu yıl Covid-19 pandemesi nedeniyle dijital olarak gerçekleştirdi. Etkinlikte; 10, 15, 20, 25, 30 ve 40 yıldır başarılı bir şekilde çalışmalarına devam eden grup çalışanları ödüllendirildi.

Maxion İnci Jant Grubu, dijital olarak düzenlediği etkinlikte çalışanlarını ödüllendirdi

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesisleri ile Avrupa’nın tek lokasyonda en geniş ürün yelpazesine sahip jant üreticisi olan Maxion İnci Jant Grubu, 10, 15, 20, 25, 30 ve 40 yıldır başarılı bir şekilde çalışmalarına devam eden çalışanlarını ödüllendirdi. ‘Dijital Kıdem Ödül Töreni’nde, 215 çalışana ödüllerini takdim edildi.
Başarı ve büyümedeki en önemli sırrı bağlılık ve aidiyet kültürünün oluşturduğunu belirten Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, tüm çalışanlarına teşekkür etti. Tüm zorlukların birlik ile aşılabileceğini vurgulayan Zaim, “Bağlılık, aidiyet, birlik olma ve kenetlenme gibi değerlerimizi, özelliklerimizi kurulduğumuzdan bu yana yarım asırdan fazla süredir nesilden nesile aktarıyoruz. Bu da, henüz yeni başlamış bir çalışma arkadaşımızın da, bugün 40 yıl ödülü alan arkadaşımız kadar vefa ve aidiyet göstermesinde önemli bir etken oluyor. Başarılarımızdaki ve büyümemizdeki en önemli sırrımızı da bu kültürümüz oluşturuyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ