Makine Haber

Maxion İnci Jant Grubu, Cevdet İnci Teşvik Ödülleri’nde 6 farklı alanda toplam 10 ödül kazandı

Maxion İnci Jant Grubu, İnci Holding Cevdet İnci Eğitim Vakfı’nın 2005 yılından bu yana düzenlediği Cevdet İnci Teşvik Ödülleri’nde; Üretim, Hizmet, Ar-Ge-Ür-Ge, İnovasyon, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve İç Denetim olmak üzere 6 farklı alanda toplam 10 ödül kazandı.

Maxion İnci Jant Grubu, Cevdet İnci Teşvik Ödülleri’nde 6 farklı alanda toplam 10 ödül kazandı

Maxion İnci Jant Grubu, İnci Holding’e bağlı grup şirketlerinde çalışan, çalıştığı şirket ve birimde üretimi, verimliliği ve hizmet kalitesini artırdığı somut olarak kanıtlanan, yeni teknoloji geliştiren ekiplere ve çalışanlara verilen Cevdet İnci Teşvik Ödülleri’nde büyük bir başarıya imza attı. Bu yıl 16.’sı düzenlenen ödüllerde Maxion İnci Jant Grubu; Üretim, Hizmet, Ar-Ge-Ür-Ge, İnovasyon, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve İç Denetim olmak üzere 6 farklı alanda toplam 10 ödül kazandı.

Zaim: “Büyük bir gurur duyuyorum”
Kazandıkları ödüller nedeniyle büyük bir gurur duyduğunu dile getiren Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, “Grup olarak; sürekli artan küresel rekabetçiliğimizi, ihracat başarımızı, verimliliğimizi, operasyonel hızımızı, esnekliğimizi ve teknolojideki liderliğimizi nitelikli insan kaynağımıza ek olarak, robot yatırımlarımıza, dijital dönüşüm kültürümüze ve operasyonel mükemmellik çalışmalarımızdaki başarılarımıza borçluyuz. Hedefimiz; iş süreçlerinde hata oranını sıfıra indirmek, üretimi artırmak, verimliliği sürdürülebilir kılmak, iş sürecini etkileyen faktörleri bulmak, hızlı iyileştirme sağlamak ve en önemlisi müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Bu hedeflerimiz doğrultusunda var gücümüzle çalışıyor ve işimizi hep birlikte geliştiriyoruz. Bu ödülleri de işimizin başarının bir göstergesi olarak kabul ediyoruz. Özverili çalışmaları ve başarılarıyla beni gururlandıran tüm ekibime yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ