Makine Haber

Masdaf, ‘Metal Sanayi Büyük Ölçekli İşletme’ kategorisinde ödüle lâyık görüldü

Masdaf, 13. Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’nde, Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren büyük ölçekli kuruluşlar arasında; Ar-Ge, inovasyon ve markalaşmaya yaptığı yatırımlarla ‘Metal Sanayi Büyük Ölçekli İşletme’ kategorisinde ödüle lâyık görüldü.

Masdaf, ‘Metal Sanayi Büyük Ölçekli İşletme’ kategorisinde ödüle lâyık görüldü

Marmara Bölgesi’ndeki başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla Kocaeli Sanayi Odası ve Price Waterhouse Coopers Türkiye tarafından düzenlenen 13. Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni, 25 Kasım’da gerçekleştirildi. Etkinliğe; Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak da katıldı.
Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi’nde çevrimiçi düzenlenen törende 24 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi. Türkiye pompa sektörünün önde gelen markalarından Masdaf da, Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren büyük ölçekli kuruluşlar içerisinde Ar-Ge, inovasyon ve markalaşmaya yaptığı yatırımlarla ‘Metal Sanayi Büyük Ölçekli İşletme’ kategorisinde ödüle lâyık görüldü.

Yırtmaç: “Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz”
Marmara Bölgesi’ndeki sanayi kuruluşları için en prestijli ödüllerden birini almanın gururunu yaşadıklarını belirten Masdaf Genel Müdürü Vahdettin Yırtmaç, “52 bin metrekare alan üzerine kurulu üretim tesislerimizde geliştirdiğimiz inovatif ve rekabetçi pompa teknolojilerimiz ile dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yarım asra yaklaşan tarihimiz boyunca sürdürülebilir büyümemizi; mühendislik gücümüze, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye, kurum içi eğitimlere, üretim teknolojileri alanındaki yatırımlarımıza, Ar-Ge’mize ve markalaşma çalışmalarına borçluyuz. Tüm bunlar büyümeyi ve beraberinde liderliği getirdi. Bundan sonraki süreçte de yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ