Makine Haber

Lineer kızak operasyonunu destekleyen K1-L yağlama ünitesi

NSK’nin yeni geliştirdiği ve önceki versiyonu olan K1’den daha gelişmiş yağlama kapasitesi sağlayan K1-L yağlama ünitesi; daha uzun hizmet ömrü, daha düşük sürtünme ve azaltılmış yağ kullanımı ile kaynak ve enerji tüketimini azaltarak çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor.

Lineer kızak operasyonunu destekleyen K1-L yağlama ünitesi

NSK

NSK, uzun süreli, bakım gerektirmeyen operasyonlar sağlamak isteyen lineer kızak kullanıcıları için yeni geliştirdiği K1-L yağlama ünitesini sunuyor. Önceki versiyonu olan K1’den (1996’da piyasaya sürüldü) daha gelişmiş yağlama kapasitesi sağlayan ürün; daha uzun hizmet ömrü, daha düşük sürtünme ve azaltılmış yağ kullanımı ile kaynak ve enerji tüketimini azaltarak çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor.
Günümüzün akıllı fabrikaları ve otomasyon teknolojileri endüstriyi hızlandırırken; makine imalatçılarının ve fabrika işletmecilerinin genel masraflarını da azaltıyor. Günümüzde, rekabetçi kazancı destekleme kapasitesi olan bakım gerektirmeyen konseptlerin önemi giderek artıyor. Bu doğrultuda, NSK’nin K1-L modeli tamamen yepyeni bir uzun süreli yağlama sağlamak için tasarlandı.
Lineer kızak performansını uzun süre boyunca korumak için verimli yağlama gerekiyor. Bununla birlikte, gerekli yağı uygulamak için düzenli bakım yapmak; özellikle de makinenin durmasını gerektirecek şekilde ise, hem zaman, hem de maliyet kaybına neden oluyor. K1-L, yağlayıcı deposu kapasitesini geliştirerek ve bakım aralıklarını uzatarak bu sorunun üstesinden geliyor. Sonuçta; hem çalışma süresinde, hem de verimlilikte artış ortaya çıkarken, bakım maliyetleri de düşüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ